У Рівному відбудеться "Новорічна зіронька"

26 грудня о 18.00  в бібліотеці - філії № 9 за адресою вул. С. Бандери, 9а Молодіжна громадська організація «МО-Зіронька» разом з працівниками бібліотекипрезентують музично-новорічне дійство «Новорічна зіронька». Захід присвячено святкуванню улюбленого дітьми та дорослими свята Нового року.

В програмі свята:

-  пісні;

-  танці;

-  шумові оркестри;

-  body percussion;

-  музична театралізована вистава  «Бігла кізка по містку»;

-  новорічні вікторини для дорослих і дітей.

В новорічному дійстві приймають участь вихованці дитячої творчої студії «Зіронька», їх батьки та користувачі бібліотеки - філії № 9. Дитяча творча студія створена на базі молодіжної організації «Зіронька» з метою поширення  новітніх методик  творчого виховання серед жителів міста Рівне. Студія - єдина, у західному регіоні, яка займається з дітьми, використовуючи альтернативний підхід до виховання та розвитку дітей на основі творчості -орф-педагогіки. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Орф-педагогіка є базовим методом на заняттях студії «Зіронька». Body percussion, гра в шумових оркестрах, різноманітні ігри в музику – все це, маючи характер розваг, цікаво та легко сприймається та приносить багато користі не тільки  малюкам але й батькам.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.