Рівненська кав'ярня запрошує на "солодкі" корпоративи

Бажаєте незабутнього новорічного свята? Тоді вам до кав'ярні «Прага». Улюблений заклад багатьох рівнян з нагоди Нового року готує корпоративні вечірки. У кав'ярні запевняють, що бажаючі відсвяткувати новорічний корпоратив у «Празі» не пошкодують про свій вибір.

- Урочиста святкова зала, ароматна кава зі смачними десертами, уважні офіціанти перетворять свято у справжню казку, колориту якій додасть новорічна символіка, якою прикрашена кав'ярня, - стверджує керівництво.

У меню – не лише фірмові напої, але й багато смачних сюрпризів.Також люди, які бажають освідчитися у коханні - також можуть скористатися послугами кав'ярні. Повірте, ваше освідчення стане незабутнім та подарує море позитивних емоцій на увесь наступний рік.

Як зустрінеш новий рік – так його і проведеш. Ця народна мудрість змушує підійти до цього свята з усією відповідальністю та дотримуватися усіх вимог святкування. А тому не баріться і поспішайте бронювати місця на новорічний корпоратив у «Празі». Гарний настрій та позитивні емоції на увесь прийдешній рік вам гарантовані.

Контактні дані: майдан Незалежності, 7. Телефон: 096-778-00-77