Рівненські рятувальники нагадали дітям про безпеку

Напередодні зимових канікул співробітники Служби порятунку «101» завітали в гості до учнів загальноосвітніх закладів. Для учнів рятувальники провели пізнавально-профілактичну лекцію з правил безпеки життєдіяльності.

Під час лекції працівники ДСНС роз’яснили школярам основні правила безпеки життєдіяльності, нагадали правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про небезпеку використання піротехнічних засобів під час Новорічних та Різдвяних свят.

- Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час встановлення ялинок та проведення новорічних свят, пам’ятайте, що пустощі з вогнем можуть стати причиною пожежі! – розповідали фахівці Головного управління. - Не виходьте на кригу, міцність якої вам невідома, не збирайтесь на кризі великими групами, не заїжджайте на лижах з крутого берега на неперевірену кригу. При користуванні електричними приладами не можна залишати ввімкненими їх без нагляду, а також вмикати несправні електроприлади.

Також, співробітники Служби порятунку продемонстрували учням ознайомчий відеофільм про особливості роботи оперативно-рятувальної служби та повчальний про те, до чого призводять дитячі пустощі з вогнем та нехтування правилами пожежної безпеки.

Щоб школярі не забували правила безпечної поведінки під час зимових канікул, рятувальники вручили дітям тематичні листівки та пам’ятки.

про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.