З Рівненщини відправлять "військові криївки" на схід

На Рівненщині завершено роботи з преобладнання другої партії "військових криївок" в кількості 8 штук, які вже наступного тижня будуть відправлені особовому складу в зону АТО.

Два тижні тому з обласного центру на "передову" вже було доставлено перші три контейнери. Особовий склад високо оцінив рівень захисту та комфорту, яких так бракує на сході України.

Напередодні відправки військового вантажу в зону АТО відбулась церемонія освячення в якій, окрім командування оперативного командування "Північ", взяло участь керівництво державної влади в області, перші особи міста Рівне та колектив будівельного управління №3 Рівненського філії Львівської залізниці, де проводились роботи з переобладнання.

Звертаючись до присутніх заступник командувача військ ОК "Північ" з тилу полковник Анатолій Вербицький зазначив, що головним завданням командування є створення належних умов для виконання бойових завдань та відпочинку підлеглих в зоні АТО. За його словами справжнім сюрпризом для бійців АТО, з ініціативи місцевих активістів, буде укомплектування кожної криївки ялинкою, новорічними іграшками та продовольством.

Наразі роботи тривають на 11 контейнерах. Всього ж в райони виконання завдань військ ОК "Північ" планується відправити близько 20 штук.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.