У Рівному презентували революційну виставку

Сьогодні у Держархіві області презентували виставку «Революція гідності – пишемо історію разом!».

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА,виставка присвячена першій річниці Майдану та приурочена до Дня працівників архівів. Її експозиція складається із листівок, плакатів, газет, інформаційних видань, які розповсюджувалися на київському та рівненському Майданах.

- Ця виставка підготовлена в рамках всеукраїнського проекту «Народний щоденник Майдану: пишемо історію разом». Матеріали, які презентовано на виставці, збирав та надсилав у звичайних конвертах до нашого архіву, київський журналіст Микола Поліщук, - розповіла начальник відділу Держархіву області Людмила Леонова.

Разом з тим, під час презентації виставки її експозиція поповнилася новими експонатами. Активісти рівненського Майдану передали в обласний архів усі випуски їх газети «Вартові Майдану».

- Усі матеріали виставки – це, по суті, свідки тих революційних подій, що відбулися на київському та рівненському Майданах. Вони розповідатимуть нашим нащадкам про те, якою ціною українському народу далася перемога, - зазначив в.о. голови облдержадміністрації Юрій Приварський.

Коментарі

Рекомендую їм також провести виставку: Як довести країну до такого стану в якому вона є.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.