Рівненські правоохоронці виганяли журналістів з будівлі УМВС

Рівненська міліція дедалі частіше опиняється в центрі уваги. Схоже, місцевим правоохоронцям замало скандалу з пограбуванням будівлі обласного управління МВС. Замало міліціянтам і скандалу з нетверезими танцями правоохоронців у День міліції. Цього разу рівненські міліціонери вирішили вийти на "стежку війни" проти журналістів.

Так, 24 грудня правоохоронці "відзначилися" тим, що намагалися заборонити журналістам знаходитися у будівлі УМВС, допоки ті чекали головного міліціонера області Сергія Максимова, щоб взяти коментар. Схоже, правоохоронців геть не хвилювало, що діють вони в порушення Законів України – як "Про міліцію", так і "Про друковані засоби масової інформації (пресу)" та "Про інформацію". Люди у формі, вочевидь, вирішили, що закон – це вони.

 

Анна Махто, журналіст телеканалу "ZIK"

Цього разу працівники рівненської міліції фактично перешкоджали журналісту телеканалу "ZIK" виконувати свої професійні обов'язки. Як повідомила на своїй сторінці у "Фейсбук" власний кореспондент телеканалу "ZIK" Анна Махно, дійшло навіть до того, що хапали за камери...

"Дожилися! Міліціонери вже за камери хапають! Так от. Поїхали вчора в УМВС по коментар нашого головного міліціонера області, що як це міліція незаконного видобутку бурштину не бачить. Максимов саме проводив прийом громадян. Вирішили почекати поки закінчить, щоб люди, які прийшли на прийом, встигли розповісти про свої проблеми. Стали біля вхідних дверей на початку коридору, в якому і знаходиться кабінет, де Максимов прийом проводив. Це на першому поверсі – коридор, в кінці якого туалети. Правоохоронці ж чомусь вирішили та повідомили, що нам стояти в коридорі не можна, бо це, мовляв, режимний об'єкт. Ба, більше – почали хапати руками камеру. Коли ж я попросила якось обґрунтувати, чому ми маємо піти, посилаючись на відповідні норми, то міліціонери нас залишили у спокої. А один із них додав, "наступного разу підготуюся і розкажу". Не буває лиха без добра, ще один правоохоронець пообіцяв, що почитає ККУ і буде знати, що там є така собі 171 ст.", – пише Анна Махно.

Як трапився інцидент, і чим завершився – можна переглянути у відео телеканалу "ЗІК".

 

Як би це банально не звучало, але, схоже, революція нічому не навчила міліцію, і вони й далі діють звичними старими методами. Практика заважати журналістам висвітлювати гострі проблеми, в тому числі й в роботі правоохоронних органів, – активно використовувалась режимом Януковича. А під час самої революції люди з бейджами "ПРЕСА" першими потрапляли "на мушку" стрілків на Грушевського та Інститутській.

Схоже "косметичні зміни" правоохоронній системі не допоможуть, а без радикальних і глибоких реформ "міліціонерів" у нашій країні й надалі називатимуть "ментами".

Коментарі

Геть їбанько - кому ти нахер здався .. не чіпай гімно - смердіти не буде! А про Слава Україні - то не тули де треба і не треба .. патріотизм до твого боягуцтва ніякого відношення не має

як тільки портал "ВСЕ" почав публікувати викривальні матеріали про роботу рівненських ментів відразу так звані "правоохоронці" почали погрожувати фізичною розправою чесному журналісту Кривошеєву, почали копати під сайт, ця організована злочинна організація яка тероризує мешканців регіону боїться тільки одного - викриття. Настане ще час коли менти будуть висіти вздовж Соборної на стовпах як новорічні гірлянди а райвідділки з їхніми катівнями буде спалено до тла. Слава Україні!

Олексій ти мене прям розсмішив))) Пошук в ЄДР знаєш таку штуку? НІ? а даремно так би не поливав брудом інших людей а встановив зв"язок реальний між фірмами та власниками, принаймні номінальних власників. Скажи, яке відношення маєш до власника одного з готелів? Назву вказувати не буду, а то ще в суд подаси))) галасу наробите))) Стосовно мента то я не мент просто не люблю я таких зарозумілих як ти. Колега твій працює на одного з депутатів Рівненської міської ради, називати прізвище не буду, але ти знаєш чітко що за колега і що за депутат. Олексію звідки гроші на сайт?

Розкажи після того як мусорня розкаже всі свої мафіозні кримінальні схеми. Думаю, людям буде цікаво дізнатись про нестандартні методи роботи рівненської міліції у вигляді катувань у відділках, підкидання наркотиків, кришування проституції та наркотрафіку.
Торгівля посадами, замовні справи, схеми з прокурорами та суддями - це в сотні раз цікавіше. Скоро почуєте)))

от ти й попалився мент))) ГО "ВСЕ" тільки но зареєстрована і навіть не має банківського рахунку. Про неї ти міг дізнатись або від мене, або від реєстратора)))

те, що Максимова підставляють-тут і до бабки не ходи...А, прізвище бажаючого зайняти його місце- будь-ласка в студію,щоб не бути голіслівним

Розкажи краще за які кошти та чим таким займається Громадська організація "ВСЕ"? І хто засновник Вашого сайту? У Вас ж все чисто та відкрито)

ну як знаєш - розкажи. Втупу маніпулювати якось не гарно з вашим то досвідом )))

Ну хватить гнать, всі знають хто і скільки за статті отримує, маленьке в нас містечко. І скажу відверто, Васік тебе і твоїх колег з порога на ... посилав так як і людей простих, а коли вже його нема так ви герої матері. Да не ідеальна в нас міліція, але ви ж конкретно пропонуйте а не фейки робите, критикувати всі вміють, а ви реальні кроки пропонуйте! З викраденням бурштину всі знають що це підстава, дуже вже впала одному екс міліціанту посада очільника. Хто б не був начальник всі будуть для вас фігові, так як це ваш хліб. Ви он уже з Березнівчан Росіян зробили, гвалт такий підняли гес расія затопить надслучанську швейцарію, а попростому запитать в березному який він росіянин слабо було? Так що про вашу обєктивність говорити немає сенсу. І Ви не думайте, що за журналістським посвідченням можна все, памятайте що з ангелами ще ніхто не договорився правда все одно спливе.

Я б поцікавився у нешановного максимова про його родичів, статки та бізнеси. Так як ліві гроші від різних схем, в тому числі і злочинів на бурштині, потім "відмиваються" цією мафією. Вкладаються у бізнеси, будинки, машини. Це на майбутнє. Ця інформація знадобиться Люстраторам та Антикорупційному бюро, якке запустять в січні 2015.
Наперед готуємо для них запити та всі відомі факти щодо майна мафіозі - прокурорів, суддів і мєнтов. Обіцяють зверху, що будуть сажать пачками. Так що буде весело, запасаємосб попкорном.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.