Колишнього рівненського нардепа-регіонала знову бачили у Верховній Раді

Як повідомили сайт "ВСЕ" власні поінформовані джерела, екс-нардеп від  Рівненщини Юрій Благодир сьогодні був помічений в кулуарах Верховної Ради України.

Можливо колишній народний депутат просто засумував за колишнім місцем роботи, а можливо прийшов вирішити деякі свої справи. Як повідомляли раніше рівненські ЗМІ, кандидатура Благодира озвучувалась в контексті призначення нового голови Рівненської ОДА. Однак сам Юрій Анатолійович пізніше її спростував. Можливо тому, що його кандидатура, вочевидь, є непрохідною з огляду на люстраційний закон. Адже Юрій Благодир був обраний народним депутатом за списком Партії регіонів і входив у фракцію ПР. Звідки вийшов у розпал революції.

На жаль, журналістам сайту не вдалось отримати коментар від самого Юрія Благодира про ціль його сьогоднішнього візиту до парламенту. Однак сподіваємось дізнатись про це при першій нагоді.

Коментарі

Скоро тих регіоналів треба буде ловити і слізно просити, що б повернулися до влади бо ці клоуни таке вже роблять, що це просто ні в які рамки не вписується.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.