Рівненські військові спростовують чутки про зрізання ялинок

До редакції сайту "ВСЕ" надійшов анонімний лист, у якому значилось, що сьогодні на території військової частини по вул.Дубенській, будуть спилювати блакитні ялини.

Текст повідомлення :

На території військової частини на Дубенській, по периметру плаца ростуть шикарні блакитні ялини, їм далеко не 10 і не 20 років. Сьогодні був усний наказ, щоб з завтрашнього дня їх зпиляли. Чимось вони нашому славнозвісному командуючому заважають. Звісно зараз ситуація в країні така що не до цього, але шкода що через одного придурка (який і так людям жити спокійно не дає) дерева спиляють і спалять а відповідати ніхто не буде. Або ж тільки солдати. 

Журналіст сайту "ВСЕ" звернувся до прес-секретаря ОК «Північ» Анатолія Прошина, щоб отримати відповідь.

- Офіційно заявляю - ялинки ніхто зрізати не буде! Всі дерева які знаходяться на території військової частини - знаходяться на балансі. Неможна просто взяти і зрізати ялинку, вона стоїть на обліку. Ми можемо лише прикрасити їх гірляндами перед новорічними святами. Хоча з огляду на ситуацію у країні, та економію електроенергії - напевно навіть гірлянд не буде в цьому році. Той хто це повідомив - ввів вас в оману. - прокоментував лист Анатолій Прошин
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.