Якщо погода буде сприятливою, світло на Рівненщині не вимикатимуть

Раціональне використання електроенергії свідомими мешканцями області, добровільне обмеження в споживанні великих підприємств та середнього і малого бізнесу та доцільне енергоспоживання державних структур дозволило зняти частину навантаження в Рівненський області в об’єднанні енергетичній системі України. ПАТ «Рівнеобленерго» продовжує співпрацювати з органами державної влади, з підприємствами та структурами від яких залежить освітлення вулиць, доріг, рекламних та інших енергозатратних об’єктів для раціонального використання електроенергії.

З огляду на таку ефективність використання електроенергії в області та за сприятливих погодних умов, інколи ПАТ «Рівнеобленерго» має можливість не відключати споживачів згідно оприлюдненого територіально-часового плану, однак просить споживачів продовжувати зважати на графіки відключень при плануванні своїх дій та розпорядку, адже такі ситуації носять скоріш виключний, ніж системний характер.

При похолоданні на території області очікується збільшення споживання електроенергії, отже зросте і навантаження на електромережі з виникненням дефіциту потужності.

Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, максимально обмежувати споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому. Про це повідомляє прес-служба "Рівнеобленерго".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.