Рівненська міліція працює у посиленому режимі

Правоохоронці Рівненщини в очікуванні новорічних свят працюють у підсиленому режимі. Реалізовуються заходи спрямовані на виявлення та припинення фактів реалізації несертифікованої та простроченої піротехнічної продукції, а також фактів продажу крадених ялинок.

Важко уявити новорічну ніч без салютів та феєрверків. Проте саме вони найчастіше стають причиною нещасних випадків. Правоохоронці радять утриматися від використання піротехнічних засобів на новорічні свята, до закінчення антитерористичної операції на Сході країни. Слід відмовитися і від викростання піротехніки, купленої на стихійних ринках. Купуючи піротехнічні засоби, вимагайте сертифікат та інструкцію з використання. Звертайте увагу на термін придатності.Пам’ятайте, що неякісна продукція не може гарантувати безпеки вашого життя та здоров’я.

Купуючи ялини у підприємців, звертайте увагу на відповідне маркування хвойних, адже з 2009 року усі дерева, призначені для продажу, мають пластикову бирку зі штрих-кодом. Ціль такого маркування — максимальне забезпечення реалізації новорічних дерев законним шляхом.

Правоохоронці Рівненщини бажають усім жителям області гарних свят і закликають не купувати ялинки, котрі не мають відповідного маркування, аби не мати проблем із законом.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Посилено бухає)))))
Чекайте нових ЧП на свята від пяних мусорів)))
І нових відео)))))))))))))
ГГГГГ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.