Жителі Рівненщини сплатили 38 мільйонів військового збору

Понад 38 мільйонів гривень сплатили мешканці Рівненщини на потреби армії. Стільки військового збору сплачено мешканцями області до бюджету, починаючи з  серпня 2014 року. Саме тоді законодавчо встановлено військовий збір.

Індикативний показник виконано на 101,7 відс. Додатково надійшло 652 тис.грн. Зокрема, у листопаді бюджет отримав майже 11 мільйонів гривень військового збору, повідомляє головне управління ДФС у Рівненській області.

Нагадаємо, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграші в державну та недержавну грошову лотерею; виграші гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.