Рівненські школярі написали дві тисячі листів для воїнів АТО

В Рівному вихованці 32 місцевих шкіл та ліцеїв зустрілись з волонтерами, громадськими активістами та учасниками АТО, щоб передати для своїх захисників на схід України більше двох тисяч листів з ангелами-оберегами.

Під час зустрічі представники громадської організації "Воїни світла", волонтерських рухів "Допомога армії Рівне" та "Руєвит", а також офіцери управління оперативного командування "Північ", які нещодавно повернулися із зони проведення антитерористичної операції пообіцяли передати подарунки якнайшвидше.

Захід, який проведено з ініціативи лідерів учнівського самоврядування шкіл за підтримки керівництва Рівненської міської ради виявився напрочуд вдалим. Різдв'яних ангелів охоронців для бійців виготовлено з фетрової тканини з розрахунком, щоб їх можна було носити в кишені біля серця. Також кожен "Герой України" отримає листа з відповідним надписом, побажаннями та зворотною адресою.

В рамках зустрічі відбувся "круглий стіл" під час якого присутні обговорили ситуацію, що склалася на окупованих "ЛНР" і "ДНР" територіях та подальші плани щодо посилення заходів військово-патріотичного виховання та підтримки військовослужбовців Збройних Сил України.

Поряд з дорослими, які розповідали про побачене в зоні АТО, активно ділилися своїми враженнями і підлітки. Адже серед присутніх школярів були діти учасників АТО та переселенці з окупованих бойовиками територій.

Наприкінці заходу заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська подякувала дітям за активну громадянську позицію та пообіцяла повну підтримку у організації і проведенні наступних ініціатив.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.