Через скандальне відео за участі ДАІ Рівненщини проведуть службову перевірку

Після публікації відео на сайті "ВСЕ" Тітушки-захисники міліції: У Рівному на очах у ДАІшників побили активіста та порізали колеса на редакцінцу пошту надійшло повідомлення від прес-служби УДАІ УМВС в Рівненській області. Текст повідомлення без скорочення та редагування:

"До уваги ЗМІ !

Сьогодні, 26 грудня 2014 року в мережі Інтернет з’явилося  відео під назвою «Тітушки-захисники міліції: У Рівному на очах у ДАІшників побили активіста та порізали колеса», у якому йдеться про інцидент, що виник між представниками організації «Автомайдан Рівне» та працівниками ДАІ.

За даним фактом наразі проводиться службова перевірка, за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення.

Прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області"

Ключові слова: 

Коментарі

Як і очікувалось, на "зустріч" ніхто не прийшов, ані зранку, ні увечері. Ні чмо пустинський, ні онанімні тролі. Для чистоти експерименту прочекав вдвічі більше. Були лише поодинокі рибалки. Ну, то доведеться самому якось в гості навідатись. Ось така хуйня, малята!

Якщо ти - пустиньський (чмо в гондончику) або його кореш, підходь 31.12.2014 в точку із цими координатами: 50°37'44.8"N 26°14'53.9"E (вулиця Набережна, берег Усті за стадіоном) на 7:50 або на 16:50, буду зранку і ввечері, чекатиму по 10 хв. В мене буде емблема батальйону "Азов".
Якщо ти просто троль - можеш нікуди не приходити, нічого сракою ризикувати, сиди далі і строчи коменти.

Давай. Куда подойти?

Попередній коментатор - Гость Суб, 27/12/2014 - 10:10 IP 37.57.175.1, звертаюсь до тебе, гнида! Менше пащеку, сидячи на Укртелекомі. А то сам від мене отримаєш як тьолка, тільки не налисника, а в ротик. А той чмошник у шапці-гондончику буде при нагоді згвалтований ножем в очко. Робота вже йде...

Получив пизди за діло. А як тільки получив то зразу як криса за ментів заховалася і почав скулити. Що бля, понти пропали??? То це він тобі ще як тьолці "налісніка" дав, а якби нормально то і на жопу сів би. Хоча і так мабуть кірпічі висрав

А хто може підказати координати того мурла в шапці-гондончику, що поїхало на машині Ніссан Патруль? Дуже хочу його попку перевірити на міцність загостреною викруткою! І заодно машину трохи "підремонтувати". Бо вже стільки мразі розвелось... Автомайданівцю Сергію респект, однозначно! Але на майбутнє нехай носить щось важке або гостре, щоби "приголубити" бидлана!

Тупа заказуха. Жаль людей ( і їх сім"ї) яких поженуть з роботи за такого дибіла вискочку. Ображати людей а потім просити в них захисту це вопше вищий пілотаж.

мерзота мусорська,що мало вам бабла косите по основному профілю,що як ольгинські тролі в другу зміну відпрацьовуєте?:))Ці дегенерати,порушили кучу Законів,але вели себе так нахабно,що на фую вас бачили,гєволюціонеги:)) Навіть при хряку, вилупки на дорозі, мало коли так себе вели і за менше виганяли...Подивимось на реакцію "чесного" мєнта Максимова:)))Стільки боків, за короткий час,область по цьому показнику виходить в лідери:))

Не вмієш себе поводити не знімай! Бо це не відео, а клоунізм! І якщо ти думаєш що зробив правильно то помиляєшся! Ти з себе зробив посміховисько!!!!!! Можливо тобі в цирку роль попросити там хоч зарплату заплатять за те, що будеш свое лице тигру під лапу підставлять! А так дивитись немає на що, просто отримав по заслугам!!!!! Антигерой!!!!!!!

І я кажу мало дали ! Нехер в очі пригать а потім обіжаться що гаї за нього не заступились! Логіка де ? Пришов обсирати мужиків получів від левого по морді а потім каже - щахистить мене ... ти дибіл?
А про чарівний пендель - то гарно, реально як мужик здачі засяв дать

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.