На рівненському мосту - аварія через ожеледицю. ФОТО

Сьогодні на рівненських дорогах ожеледиця через зниження температури повітря. Рівняни скаржаться, що на тротуарах і на проїжджій частині досить слизько.

 

 

 

 

Годину тому у центрі Рівного сталась ДТП. Автомобіль не справився з керуванням на мосту через річку Устя та виїхав на тротуар. На місці події працюють працівники ДАІ.

Проте чиновники запевняють, комунальники працюють, а дороги посипають сіллю:

- Комунальники працюють і дороги посипають сіллю. Хто Вам сказав, що дороги не посипають? Адже якби вони не посипались, машини взагалі б не могли виїхати. Дорожне покриття чорного кольору, а це означає, що асфальт посипають сіллю, - повідомив заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький.

Коментарі

знак чи не знак, а дорога- як скло була до ДТП, відразу після ДТП понаїжджало машин з піском.
ось так працюють слуги народу: зазвичай дорога пріоритетно чиститься від дому Хапка до міськЗради, на всіх інших- нас.ати, бо то ж бидло

А ПРО ТЕ, ЩО В ЦЬОМУ ДТП ЩЕ Й НА ТРОТУАРІ ЗБИЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ НА ДАНИЙ МОМЕНТ ГОСПІТАЛІЗОВАНИЙ І НЕ ГОВОРИТЬСЯ, ТАКІ В НАС ЧЕСНІ НОВИНИ?

Позор. Хомка и Грещука в мусорный контейнер. Даже в зоне АТО, ребята очевидцы говорят, все посыпано песком, притом обильно. А здесь ... Они не способны организовать работу комунальщиков и комфортное перемещение жителей по городу. Такие руководители городу не нужны!

так то воно так, але питання ожеледиці і неготовності комунальників до зими, це аж ніяк не знімає. На дорогах ковзанка..

Сергій , правда , нема чого під знак їхати)

Немає чого під знак їхати...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.