На Кореччині відбулись змагання "Спорт для всіх"

Понад сто учнів Крилівської школи Корецького району долучилися до участі у фестивалі здорового способу життя. Його черговий тур провели тут працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Вони побесідували з дітьми про важливість регулярних занять фізичною культурою і спортом для здорового, повноцінного та успішного життя. Переконували, що бути спортивним, вести активний спосіб життя це – не лише корисно для здоров’я, а й модно, по-сучасному і престижно. А ще, звичайно ж, весело і цікаво. Варто лише докласти трішки зусиль і проявити кмітливість.

Щоб діти пересвідчилися у цьому, гості запропонували їм змагання зі спортивних естафет з використанням різноманітних м’ячів та іншого спортивного приладдя. Охочих взяти у них участь було багато. Проте, найбільше бажання, а головне, організованість виявили учні 6 - 8 класів. Вони організували шість команд, які й стали головними дійовими особами заходу. Учням молодших класів та старшокласникам цього разу дісталася роль вболівальників.

Вже незабаром у спортзалі панувала атмосфера справжньої спортивної боротьби, створена напруженим протиборством команд. Вони по черзі проходили дистанції естафет, демонструючи свою вправність у володінні фітбольним, футбольним, баскетбольним і волейбольним м’ячами, а також хокейною ключкою.

Вболівальники активно підтримували команди, супроводжуючи кожен вдалий старт чи влучний кидок схвальними вигуками. Тож, змагання стали веселою, цікавою та корисною розвагою для всіх. Захоплені спортивним азартом учасники і вболівальники були явно розчаровані, коли програма врешті закінчилася і судді взялися підводити підсумки.

Певною компенсацією для них стала церемонія нагородження. Насамперед були відзначені двоє найбільш активних вболівальників. Про цей захід їм будуть нагадувати спеціальні головні убори.

Переможці та призери змагань отримали дипломи КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення НОК України у Рівненській області. Всім учасникам крім хорошого настрою дісталися й пам’ятні сувеніри та спортивна атрибутика. А шкільний спортінвентар поповнився комплектом м’ячів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.