Понад 1,5 мільярди інвестицій вкладено у розвиток Рівненщини

Понад 1,5 мільярда гривень капітальних інвестицій вкладено у соціально-економічний розвиток Рівненщини. На таку суму реалізували затверджену обласною радою програму соціально-економічного розвитку краю в галузі капітального будівництва в році, що минає.

- Здано в експлуатацію добудову школи на 96 учнівських місць в селі Яцьковичі Березнівського району, дитсадок на 18 місць у селі Борове Зарічненського району, пологове відділення на 5 ліжок в Березове Рокитнівського району, кабінет сімейного лікаря в селі Вири Сарненського району, - розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Впродовж січня-вересня за рахунок всіх джерел фінансування введено в експлуатацію житлові будинки загальною площею 189,8 тис. кв. метрів. Інвестиції в нерухомість  склали 581,7 млн.гривень. На фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг і вулиць комунальної власності у населених пунктах надійшли кошти субвенції з державного бюджету у сумі 94,4 мільйона гривень. За ці гроші завершено ремонт 530 доріг протяжністю 75,6 кілометрів. Робіт виконано на суму 48,3 мільйона гривень, - повідомив він.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.