Секретар Рівненської єпархії УПЦ: У с.Птича православні не використовували тітушок та сокири

Секретар Рівненської єпархії УПЦ отець Віталій спростував інформацію, опубліковану на сайті "ВСЕ" щодо подій у селі Птича. А саме про тітушок, які приїхали з Почаївської лаври та про людей із сокирами. За словами отця Віталія, це неправда.

– Нас обурили дані статті на сайті "ВСЕ". Хто такі тітушки, і що таке "рускій мір"? Крім того, немає жодних свідчень очевидців, що біля храму були люди з сокирами. Це неправдива інформація. Насправді, храм захопили люди у балаклавах, представники "Правого сектору", і про це заявив Роман Коваль. Були використані методи розбійників та рейдерів. Біля храму ми поставили палатку із гарячим чаєм, а не для того, щоб щось продавати. Юридично цей храм належить громаді, і на цьому акцентував увагу в. о. голови ОДА Юрій Приварський. Потрібно діяти у правовому полі. Якщо хтось фіксує направомірні дії – звертайтесь до правоохоронців. Я хочу закликати всіх не перекручувати інформацію і звертатись за офіційним коментарем до мене, – повідомив отець Віталій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Також отець Віталій наголосив, що парафіяни дійсно перекривали трасу Київ-Чоп, проте санкції на це не давали:

– Я особисто просив людей, щоб трасу відкрили, адже це є порушення законодавства і створює проблеми для водіїв.

Нагадаємо, вчора близько 17 години люди знайшли порозуміння, церкву опечатали парафіяни обох церков розійшлись.

Коментарі

Ми звикли до абсурдів. Якщо вдуматися: українська церква Московського патріархату. Це як ? Вона українська чи московська??? Добре що не озвучено, що в нас суд московського підпорядкування, або податкова кремлівського спрямування. Дай БОЖЕ визначитися яка ми держава, яка в нас церква, суд і податкова.

Браво УПЦ (МП)! Браво, товариш Приварський (і Пустовіт)! Все має бути у законний спосіб!!!! Рішення громади, як власника храму, не законне? Що ще може бути більш законним, як воля тих, кому цей храм належить!!!??? Чомусь Кирюшкині блазні і підлабузники про закон згадують тільки у вигідному для себе сенсі. У Почаєві усі монахи дотримуються закону (міграційного законодавства)? Господарська діяльність почаївського монастиря ведеться на законних підставах? Землі Лавра займає на законних підставах? Чи може митрополія у 17 столітті була законно підпорядкована Москві? Чи може законно Москва патріархію здобула?
Прихильники Московського патріархату - меншовартісні духовні раби Москви-окупанта. Кирюшка-Гундяєв відверто підтримує війну проти України, а вони й далі готові сидіти під його каблуками!

Ну да.
"Московський патріархат проти нападу московитів на Україну!"
"Кирило - голубь миру!"
"На донеччині ґвалтують підстаркуватих корів!"
"Ви всі лохи і вам це подобається, бо це подобалось вашим батькам і дідам"
Не набридло?

юридично цей храм належить громаді УПЦ

з тебе такий гайдамака, як і з жида меценат. Лугандон і Крим почався з Майдану, який придумав Льовочкін, але це не з твоїми мізками усвідомити.."Юридично цей храм належить громаді і на цьому акцентував увагу в.о голови ОДА Юрій Приварський"-які ще питання?А громада, 97%-за перехід під юрисдикцію КН.

все сказане- чиста правда. лугандон з кримом теж розпочався після провокаційного Сволотівського мовного закону. Тому Сволоту з правим сектором- на палю

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.