У США видали книжку про Сашка Білого

Нещодавно в одному з видавництв США побачила світ книга "Життя, мов спалах", спогади про Олександра Музичка (Сашка Білого), повідомив Aleksandr Namozov.

Книгу, що розповідає про життя та загибель полум'яного патріота України, Героя нації, Бригадного генерала ЧРІ виставлено для продажу з аукціону, а всі виручені кошти направляються на підтримку учасників АТО. За більш детальною інформацією можна звернутись за тел.: (096) 35-30-236.

Ключові слова: 

Коментарі

Українці Пон,десь 5 каналу надивився!Війна на сх.в першу чергу через політиків і майдан!Коли Яник відмовився підписувати угоду ,він плюнув на тих людей які хотіли в Евросоюз- це призвело до низки подій ...,після майдану країна повернулася до шляху в ЄС,цим же плюнала на тих хто туди не хотів,що призвело до нових мітингів і т.д.і Росія цим скористалась.Що таке демократія в нашій кр.ніхто не знає,знають тільки що вони хочуть(М.союз,ЄС)Народ в усьому винен і в першу чергу у виборі таких продажполітиків як Сеня Порох Тимош.!
Крим здали одразу,бо на захопл.держ.будівльповинні реагувати правоох.сис.,ніхто не відреагував,почалося захопл.військових частин.В той же час МВС СБУ займалия ПС їх затрим.і вбивством С.Білого.Те ж саме відбувалось і на Донбасі,і ніхто на це не реагував.У чому ж винен Сашко Білий,про які спецслужби ви пишете,хоч якісь факти надайте?!

ти сидиш за компом замість того,щоб йти воювати на Донбасс!В той час як чеченці,білоруси,грузини воюють на сх за Україну(за тебе нажальв тому числі),чому,тому що,колись УНСО боролися з ними.Тому потрібно сказати дякую таким як Сашко,вони не байдужі до чужого горя.А ти якраз смердючий моральний урод!

А что официальное следсвие уже закончилось ? если нет то зачем придумывать разные истории как кому то хочеться : Власть обещала выложить всю правду -будем ждать : А тем временем азиров г киев продает свой дом- может кто желает купить и выехать на постоянку в г Киев

Книга про бандита, ахаха!!!!!! До речі, автор книги колишній редактор-невдаха , член Партії регіонів, якому трудовий колектив районної газети висловив недовіру і вигнав з роботи.

Продажний найманець і провокатор ваш Музичко. Дякуючи таким як він маємо зараз війну на Сході. Працював на різні спецслужби, а коли загрався вони ж його і прибрали.

Музичко був неоднозначною людиною, скажемо, з невеликим розумом,але те, як розкудахтались козломорді бариги, дає підстави вважати те,що він робив-було правильно.І, його поховали, як героя,на центральній алеї цвинтаря, а вас шавок і півнів-закопають,і крім рідних ніхто не буде знати де.

Какой герой-реальный моральный урод .Дыбил и матерщиник.

Дожились, уже книги издают про бандитов!!! Куда катится мир, уже героями делают бандитов. Обычное, необразованое бандеровское быдло, которое сдохло как дикая собака. А то как он отжимал у городских фирм деньги, машины бегая с малолетками, которым пораздавал оружие. Это настоящий моральный урод, у которого даже семьи небыло, да и какая баба захочет жить с дебилом

Сашко Білий - це справжній лицар, і народний герой України. Він в руках з автоматом Калашнікова захищав простих знедолених людей від ментівського і прокуроського свавілля, він один хто навадився взяти за галстука прокуроську гниду що образила просту селянку, а мент що стояв поруч наклав у штані. Саме Сашко першим пішов на штурм частини Беркуту коли ці виродки вбивали на Майдані наших студентів. І бандити його вбили, менти не змогли терпіти такої чесної і сміливої людини. Підло підстерегли, розстріляли і потім ще почали розказувати казочки що він сам застрелився (це в них стандартна брехня). Про таких як Сашко будуть писати книжки, їм будуть присвячувати вірші, про них будуть співати пісень. Вже скоро настане той час, і запалають райвідділки міліції з їх катівнями, народ пограбує прокурорські і суддівські маєтки, ох не довго залишилося. Ми помстимося за смерть нашого побратима!

Сашко - Герой!
Такие как он всегда будут в памяти людей. Еще много предстоит сделать ,чтобы очистить Украину от разного рода гнид. В первую очередь, это ментозавры, убившие Сашка Билого, должны быть наказаны.
Америка с тобой, Сашко! Америка всегда любит храбрых и отважных. The land of the free and the home of the brave.

Мы продолжим твое дело!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.