Сьогодні на комісії депутати будуть ділити бюджет Рівненщини

29 грудня о 15:00 в каб. 301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (заступник голови – Дубас П. А.).

Порядок денний засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків:

  1. Про звернення облдержадміністрації щодо погодження змін до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Доповідає: Дмитрук Володимир Володимирович – директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації.
  2. Про звернення облдержадміністрації щодо погодження перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. Доповідає: Гуз Валерій Петрович – заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.