Нардеп викрив масштабну схему крадіжки лісу на Рівненщині

Схеми корупції у сфері лісового господарства на Рівненщині та крадіжки лісу поступово починають "вилазити" назовні. Нардеп від об'єднання "Самопоміч" Остап Єднак у своєму "Facebook" оприлюднив масштабну схему махінацій з експортом лісу та просить правоохоронців та активістів перевірити інформацію.

"Місцеві активісти підказують, що за часів Януковича "смотрящим" по Рівненській та Волинській областях за експортом лісу була людина під прізвищем Лекай. Ой, вибачте, не була, а все ще залишається!!! Пан Лекай роздавав обласним управлінням рознарядки із списком іноземних фірм та шахматки з метрами кубічними які слід було держлісгоспам відправити на дані фірми. Ціни штучно занижені, оскільки "відкат" в різниці цін осідав в Києві. Компаніям, що не в даному списку, хоч вони і могли пропонувати кращі ціни та умови, деревина на експорт не відпускалась

Прошу відповідні органи перевірити дану інформацію. Є підозра, що всі компанії за даним списком замішані в незаконних діяннях. Зараз відбуватиметься зміна керівництва Держлісгентства, і пишучи це я хочу, аби така ганебна практика більше ніколи не повторювалась! Прошу місцевих активістів Самопомочі з Рівненщини та Волині перевірити дану інформацію.

Головоломка розгадується. Прізвище Лекай привело до ВАТ "Промінь", а про ВАТ "Промінь "можна прочитати ось тут. Таким чином можна зробити висновок, що корупційні схеми часів Януковича процвітають – дивіться мій пост від червня" – пише Остап Єднак.

Сайт "ВСЕ" готовий розмістити коментарі лісівників та усіх згаданих у матеріалі громадян.

Коментарі

Шершуна і Грицайчука за яйця повісити за іх діяння !!!!
Де люстрація ? Де покарання ???

.

.

Грицайчук і шершун головні вороги лісу ... На нари п55&сів!!!

Единственный правильный коммент - от "люстратора". Вот только жаль, что у этих уродов слово "честь" давно уже не в ходу.

Хай ще відкриє схему де самопоміч бабло на вибори взяла, майже мільярд. Оце то буде викриття)))))

Візміть за товсту сраку шершуна (отсосіновика вохі літвіна) - він вам все розповість. Бо всі злодійські схеми та всі крадіжки лісу на Рівненщині організовував він.

Дуже здивуюся, якщо до цієї схеми непричетні мусора.
Треба влаштувати цим сукиним синам чорні дні. Щоб не одної лівої гривні ментозаври не мали.
Пропоную всім мусорам на пушкіна зробити єдиний мужній вчинок - застрелитись всім відділком. Народ це оцінить і довіра до міліції зросте в рази.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.