Завтра священики розкажуть про міжцерковний штучний конфлікт на Рівненщині

У вівторок, 30 грудня, о 11:00 у приміщенні Рівненського єпархіального управління УПЦ КП (Рівне, вулиця 16 липня, 4а) відбудеться прес-конференція з приводу штучного конфлікту спровокованого духовенством Московського Патріархату у селах Бадівка та Птича на Рівненщині.

Нагадаємо, що у саме у селах Бадівка та Птича більшістю голосів перейшли в юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату. Але громади не можуть звершувати богослужіння у своїх храмах, адже їм перешкоджають завезені монахи та прихильники УПЦ МП із інших областей.

Нещодавно провокатори, які називали себе духовенством та вірянами Московського Патріархату і які дестабілізують ситуацію у селах Бадівка та Птича, перекрили трасу "Київ – Чоп" та не дозволили проїхати похоронній процесії воїнів загиблих у АТО.

Прес-конференцію очолить Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. У прес-конференції також візьмуть участь безпосередні свідки подій: Благочинний Дубенського району протоієрей Ігор Загребельний та Благочинний Острозького району протоієрей Юрій Лукашик.

Під час прес-конференції Архієпископ Іларіон розповість про загальну ситуацію із переходами громад до Київського Патріархату в області та розповість про реакцію влади на бажання релігійних організацій змінити юрисдикційну приналежність.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.