Вісім районів Рівненщини візьмуть участь у проекті ЄС/ПРООН

Визначено переможців конкурсу з відбору сільських, селищних рад 8 районів області: Березнівського, Володимирецького, Демидівського, Дубенського, Корецького, Костопільського, Млинівського та Острозького, які братимуть участь у Проекті ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3".

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3" продовжує свою діяльність на території Рівненської області. Він надає можливість громадам в обраних сільських радах визначати та вирішувати найнагальніші проблеми населеного пункту, допомагає самоорганізації зусиль жителів, розбудові потенціалу та впровадженні невеликих за обсягом мікро-проектів.

Першим кроком реалізації проекту стало підписання Угоди про Партнерство між Проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3",обласною радою та облдержадміністрацією. Потім було підписано угоди між Проектом та райрадами і райдержадміністраціями 8 відібраних районів області. Наступним етапом був спільний відбір учасників проекту конкурсною комісією, яка уважно вивчала та аналізувала подані заявки. Їх ранжування відбувалося за певними критеріями, серед яких – рівень бідності, забезпечення питною водою, медичне обслуговування, стан навколишнього середовища, енергозбереження та готовність до зобов'язань.

Спільним рішенням конкурсна комісія обрала ті місцеві ради, що найбільше відповідають критеріям проекту та демонструють високий рівень мотивації до партнерства.

Таким чином, до основного списку партнерів проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3" увійшли:

  • Березнівський район – Березнівська міська рада, Бистрицька, Тишицька, Малинська сільські ради;
  • Володимирецький район – Полицька, Балаховицька, Воронківська сільські ради та Володимирецька селищна рада;
  • Демидівський район – Боремельська, Глибокодолинська, Малівська сільські ради та Демидівська селищна рада;
  • Дубенський район – Смизька селищна рада, Княгининська, Варковицька, Малосадівська сільські ради;
  • Корецький район – Невірківська, Річецька, Новокорецька, Стовпинська сільські ради;
  • Костопільський район – Підлужненська, Малостидинська, Пеньківська, Великомидська сільські ради;
  • Млинівський район – Владиславівська, Довгошиївська, Добрятинська та Підлозцівська сільські ради;
  • Острозький район – Бухарівська, Грем'яцька, Вельбівненська, Оженинська сільські ради.

Наразі тривають візити до відібраних сільських рад з метою підписання Угод. Після цього відбудеться відбір громад у визначених сільських радах та створення громадських організацій, які, у свою чергу, впроваджуватимуть мікро-проекти з питань, що самі визначать шляхом проведення опитування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.