З загиблим під Іловайськом рівненським бійцем попрощалися в Луцьку

П'ятьох бійців роти особливого призначення управління МВС "Світязь" у суботу відспівали в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька. Вони загинули 4 місяці тому під Іловайськом на Донеччині. Усі загиблі були добровольцями. Четверо – з Волинської, один – із Рівненської області.

Усіх спершу поховали як безіменних героїв у Запоріжжі. Однак, завдяки зусиллям близьких вдалося ідентифікувати тіла полеглих бійців.

  • Олександр Сивий ("Док") – з села Боратин Луцького району Волині;
  • Сергій Помінкевич ("Чех") – з села Забороль Луцького району Волині;
  • Віктор Шолуха ("Шериф") – з селища Локачі на Волинському Поліссі;
  • Олександр Сацюк ("Бєлий") – у селі Куснище Любомльського району, на Волинському Поліссі;
  • Максим Ляшук ("Яр") – з села Острожець Млинівського району на Рівненщині.

Максим Ляшук став одним із перших добровольців, які поповнили лави "Світязя". Його вибір був зважений та рішучий. Адже йому двічі судилося одягнути міліцейську форму. Вперше і востаннє…

Про загиблого командира взводу №2 роти "Світязь" лейтенанта міліції Максима Ляшука, пише p-p.com.ua. Отримавши травму в підрозділі УБОЗ "Сокіл", де він працював, юнак ще проходив довгу реабілітацію, однак здоров'я не дозволяло повноцінно виконувати службові обов'язки. Тому після служби в ОВС став вчителем. Любив працювати з дітьми, ходив з ними в походи:

– Воїн світла – це наш Максим, наш "Яр". Був надзвичайно дисциплінованим та авторитетним міліціонером. Можу сказати, що він – правильний міліціонер: діяв по честі, по совісті, по справедливості. Він творив Революцію гідності своїми руками: був на Майдані. Завжди відповідальний, рішучий, сміливий, справжній патріот.

Він, як і решта наших колег-побратимів, власною кров'ю прописав сторінку в історії боротьби українців за незалежність. Максим став би гідною основою для нової реформованої міліції.

Коли бійці проходили підготовку перед від'їздом на Схід, "Яр" ділився своїми знаннями, які отримав за роки служби в ОВС. Вчив багатьох елементарних речей – правильно тримати зброю, звільняти захоплені об'єкти, захоплювати заручників. Про сім'ю говорив мало, але із надзвичайною теплотою. Часто переглядав сімейні фото у своєму мобільному телефоні.

Вдома коханого чоловіка не дочекалася молода дружина. Без батьківського плеча назавжди залишився син Матвій...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.