Для РДГУ шукають нового ректора

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора Рівненського державного гуманітарного університету. Остаточне рішення, хто очолить університет, прийматимуть працівники вишу і студенти голосуванням. Відбудеться воно у березні – за два місяці від оголошення конкурсу. Про це пише РВ.

Нині обов'язки ректора виконує попередній керівник університету Руслан Постоловський. Його кандидатуру трудовий колектив вишу майже одноголосно висунув на посаду ректора 26 грудня під час зборів. Викладачі кафедри політичних наук цього дня пропонували свого кандидата – завідувача кафедри політичних наук Максима Гона.

– У мене 18 серпня закінчився трудовий контракт, – зазначив Руслан Постоловський. – Зараз виконую обов'язки ректора. У п'ятницю, на зборах, колектив майже одноголосно проголосував за мою кандидатуру. Лише четверо утрималося від голосування.

Ключові слова: 

Коментарі

Vega, підтримую! У нас в аграрному коледджі трухлявий корупціонер , КОРСУН- комуняка, заправляє. Проплатив Киріллову, ковалю з правого сектора , ментам. І всіх "свідомих" це задовільняє. КОРСУН, ГЕТЬ!!!! БО тебе винесуть вперед ногами!!!

При всій повазі до Постоловського - його час минув. Потрібні нові люди - молоді і енергійні, а не ті 70ти літні які зараз при владі. Постоловський, Воробйов і К - пора не пенсію. Дорогу молодим!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.