Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон: Священики московського патріархату не відспівують українських воїнів

Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон під час прес-конференції заявив, що у селі Птича у суботу участь у протистоянні з громадою брали невідомі особи у підрясниках з битами та арматурою, вони не розуміли української мови.

– З яких пір Московський патріархат наймає невідомих осіб та озброює їх? Ці люди заблокували трасу "Київ – Чоп", на них навіть не вплинуло те, що везли "вантаж 200" із українськими солдатами. Відомо, що священики Московського патріархату відмовляються відспівувати українських солдат та називають українських воїнів нецензурними словами. Вони відкрито про це говорять, – заявив Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині тітушки та "рузке мірь" посеред ночі штурмують церкву

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Коментарі

Православні ієрархи світу про український розкол
http://vira.in.ua/texts/hierarchs_about_schizm.htm

УПЦ КП-РОЗКОЛЬНИЦЬКЕ УГРУПУВАННЯ, НЕ БІЛЬШЕ НІЖ СЕКТА (весь світ про це говорить)-читайте далі:
Розкольники часто стверджують, ніби вони не визнаються лише Російською Православною Церквою, ніби анафема Філарета не визнана іншими. Проте це не так. "Київський Патріархат" відколовся не від РПЦ, а від усієї Вселенської Православної Церкви. Нижче наведені висловлювання про український розкол предстоятелів, ієрархів та богословів усіх 15 автокефальних Православних Церков світу, що складають єдину і неподільну Вселенську Православну Церкву - Церкву Христову. Подані також їхні запевнення про визнання лише УПЦ єдиною представницею Вселенського Православ’я на території України.
http://vira.in.ua/texts/hierarchs_about_schizm.htm

Миру я хочу для всього УКРАЇНСЬКОГО народу-НЕ ЗАХОПЛЮЙТЕ ХРАМИ ПРОШУ!

Не варто щось доводити "православним" апологетам "канонічної" 5-тої колони.Їм же все ,що в рот-Божа роса.Їх, як і комуняк -заборонити би,або скинутись на квитки до їх духовного отця -хуйндяя, нехай там по кагебістським методичкам моляться,якщо вже прихожани КП-не православні.Одні і ті ж імперські шаблони.

Не можна сплкійно реагувати на бурхливий політ вашої фантазії, тому роблю описки. Уточнюю для розумінння речення:"А чи може ви ЗА утверддження та пропагуваня таких постулатів поруч із Кисельовим від Кирила-Гундяєва теж орден отримали?

В одній із дискусій із вами (видно по ІР), коли ваші аргументи на захист УПЦ МП були явно провальними, ви забажали миру між нами, на що отримали мою згоду. А далі знову пишете маячню. Це вам Гундяєв сказав, що прихожани УПЦ КП - неправославні? А чи може ви утверддження та пропогуваня таких постулатів поруч із Кисельовим від Кирила-Гундяєва теж орден отримали? Чи Правила Святих Апостолів та Канони Святої Церкви яких порушувати не можна, рекомондують пропогувати братовивбчу війну, як це роблятьі "прісно" нагороджений Кисельов і такі як він (троє "кращих" московських пропагагандистів-українофобів).?Чи вам ці фото і інформацію теж прислати?

1. Православним священникам ЗАБОРОНЕНО відспівувати не православних. До НЕ ПРАВОСЛАВНИХ в тому числі відносять і вірні УПЦ КП (розкольники). Тому якщо людина "хрестилась" в УПЦ КП, її ніколи не похоронить священник УПЦ. І тут нічого дивного немає, є Правила Святих Апостолів та Канони Святої Церкви яких порушувати не можна.
2. З усього видно що це замовлена і підроблена стаття: немає слів "Московський патріархат" в назві УПЦ, слова ці додані щоб більше підливати масла у вогонь. Священники не мають права і не можуть брати в руки зброю з метою її використання, ніхто цього не бачив і це черговий наклеп. (Всі події фотографувались, то надрукуйте ці фото якщо це правда, якщо ні-не брешіть). І повна брехня Іларіона, що хтось не розумів української мови, всі все прекрасно розуміють!

ну і шо далі. це ми знали і без архієпископа. По Бадівці - позицію вже чули. а що про птичі. знову на Господа будете все перекладати. а може Господь не просто так зробив вас архієпископом...

Не буду вдаватися до глибокого аналізу суті коментаря,k Миколо, що є антиподом християнської моралі. Не буду торкатися і рівня вихованості. Але нагадаю, православна церква не дозволяє відспівувати лише самогубців, а не за принципом політичних упододабань. Та Святе Письмо вчить: "Не мечите бисера перед свиньями"

Іларіон! Відспівай сам тих, кого вбили за дурні амбіції деяких недалеких політиків та їх підспівувачів в церковних рясах

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.