Протоієрей з Дубенщини розповів про жорстокість та цинізм подій у селі Птича

Під час прес-конференції протоієрей Ігор Загребельний, який був присутній під час протистояння у селі Птича, розповів про те, як священик роздавав сокири та арматуру.

За словами Протоієрея Ігора Загребельного, у п'ятницю, 26 грудня, під час блокування траси, священики лягали на асфальт і не пропускали швидкі допомоги.

– Такої жорстокості та цинізму за 18 років свого богослужіння я ще не зустрічав. У суботу пастор, який 44 роки служив у цьому селі, давав арматури та сокири, щоб йти на парафіян штурмом. Люди, які побачили що творить священик, – вони забрались і пішли. В неділю біля храму зібралась громада, яка раніше підтримувала Московський патріархат, побачивши цю жорстокість перейшли на сторону Київського патріархату. Незважаючи на холодну погоду близько 200 вірян разом молились за мир. Якби не було втручання духовних сепаратистів, то громада змогла б домовитись і об'єднатись, - розповів протоієрей Ігор Загребельний.

Нагадаємо, секретар Рівненської єпархії УПЦ отець Віталій спростовує цю інформацію і запевняє, що УПЦ не використовували тітушок та сокири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині тітушки та "рузке мірь" посеред ночі штурмують церкву

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Коментарі

Православні ієрархи світу про український розкол
http://vira.in.ua/texts/hierarchs_about_schizm.htm

"Духовний сепаратист" - це РОЗКОЛЬНИК, який розколює Святу Церкву. Усі Православні церкви світу РОЗКОЛЬНИКАМИ (духовними сепаратистами) на території сучасної України рахують УПЦ КП.

Вавка в голові в протоієрея - чи не він "духовний сепаратист?". Не йому оцінювати пастора, який 44 роки відслужив в одному селі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.