У Рівному стартує набір у Школу журналістики

Напередодні новорічних свят учасники Рівненської Молодіжної громадської організації "Молодь-ДІЄ" вирішили зробити рівнянам приємний сюрприз – відкривається новий набір на Школу журналістики "Молодь-ДІЄ", яка відбудеться 7 лютого 2015 року.

Повідомляє МГО "Молодь-ДІЄ".

Мета школи – професійний розвиток та підтримка молодих журналістів Рівного, які є гнучкими до запровадження інноваційних підходів, наслідують ідеали незалежних засобів масової інформації у демократичному суспільстві та розділяють європейські цінності.

Основною формою роботи школи журналістики є проведення тренінгів упродовж чотирьох днів. Навчання в проекті поділяється на три етапи: вступ, практика та конференція випускників.

– Учасники, які пройдуть відбір на Школу журналістики "Молодь-ДІЄ", цього разу мають сплатити вступний внесок – 50 гривень, який організатори відправлять на підтримку української армії, – розповідає голова МГО "Молодь-ДІЄ" Віталій Примак.

Для участі у Школі журналістики необхідно до 1 лютого 2015 року заповнити аплікаційну форму. Відбір здійснюватиметься в один етап на основі поданих заявок. Про результати відбору повідомлять електронною поштою 2 лютого 2015 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Де взяти цю аплікайційну форму і куди її відправляти?

Кучка дегенератів-шавок і чорножопий унтерменш.))

Який дурень заплатить кошти йолопу, ще й без освіти, які він начебто передасть на АТО ?
Ще й буде чомусь вчитись у нього?)) Що воно навчити може?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.