Новий голова РОДА має подати кандидатури очільників районів за тиждень

У ці хвилини триває представлення нового голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова.

Присутній також перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук повідомив

– Вже за тиждень ми чекаємо від нового голови обласної адміністрації пропозиції кандидатур на посади голів районних адміністрацій. Наголошуємо, щоб таких пропозицій було мінімум по дві. Те ж саме стосується й інших кадрових призначень, – повідомив Віталій Ковальчук.

Коментарі

Коли будуть надані на громадське обговорення Рівненщини кандидати на посади Голів районних державних адміністрацій та заступники Голови ОДА Рівненської області . Які критерії оцінки кандидатів при підборі особистостей на зазначені посади? Чому відсутня інформація про них на сайті Рівненської ОДА? Чому серед кандидатів є достатня кількість таких осіб у яких взагалі відсутній трудовий стаж або перерва у працевлаштуванні складає декілька років? Для прикладу наведу заступника голови ОДА Приварський Ю.Ю з вересня 2012 року і до призначення на посаду в ОДА відсутнє місце роботи. Як наслідок пересічним громадянам Рівненської області невідомо за які заслуги він призначений. Колись у старі часи, якщо непрацюєш рік то притягали до карної відповідальності за туніядство, а в наш час призначають на керівні посади в органи виконавчої влади. А можливо простіше, ці особи працюють просто на себе без державної реєстрації, без сплати податків до державного або спеціального бюджетів. Що думає про це пан Олексій Кривошеєв та голос голови ОДА в ЗМІ Сергій Мініч. Слава Україні.

Продаст мать родную, а Ровно на колени поставит !!!

Рівень підготовки до піблічності, нового голови ОДА шановна спільнота Ви побачили із новин Рівненщини. А простіше по 10 бальній шкалі тягне на 2+, вміє невиразно читати.
Щодо команди, яку чекає пан Ковальчук в Адміністрації Президента, то анкети на голів РДА Муляренко-Чугунніков (одне ціле), Якимець та іншими кандидатами на зазначену посаду подані ще в першій декаді грудня 2014 року. По місту ходили чутки, що посада коштувала 10000-30000 долларів США. Доречно замітити якщо твоя біографія з присмаком кримінального минулого то такса збільшувалась у рази, це стосується наших грошовитих Північних бурштинових районів області. Крім того багато претендентів на посади були вже в Києві у АП та проходили співбесіду із Геною Зубко, деякі серед них навіть були у джинсах та красовках. По два комплекта списків були надані в АП на посаду заступників голови ОДА.Через деякий час Ви почуєте про призначення одіозних фігур на посади заступників. Це будуть колишні співробітники податкової інспекції, можливо міліції і таке інше. Україна сильна держава, вона витримає ці новели, але можливо останній раз. Слава Україні.

Тупак читав промову з папірця, деякі слова вистрелювали по азірівські)))

Не зможе Чугунніков усіх змінити - кишка тонка. Але якби старався б, то змінив би усіх ригіоналів та тих, кого вони підтримували та проштовхували. Треба нова кров та ідеї.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.