Співачка Руслана домовилася про співпрацю з "Острозькою академією". ФОТО

29 грудня відома українська співачка Руслана відвідала Національний університет "Острозька академія" та розповіла про свої враження у соціальній мережі "Фейсбук":

"Сьогодні я відвідала Острозьку Академію. Це був мій другий візит в Острог. Перший раз я була у 2006 році. Але тоді зустріч була дуже коротка (на рівні автографів/фотосесії).

Цього разу я приїхала за власною ініціативою, за власним бажанням. Ми поїхали на спеціальну зустріч з ректором. Заради цього ректор відмінив деякі свої активності та змінив особисті плани.

Ми приїхали долучити Острозьку Академію до робочої групи та ініціативи "Стратегії та Іміджу України", оскільки це надзвичайно глобальна тема і потребує значних ресурсів.

Крім того, Острозька Академія має свою школу і традицію. Це – величезний інтелектуальний ресурс.

Зустріч розпочалася о 9 ранку. Ми активно працювали до 12:00. Наша ініціатива була дуже позитивно сприйнята ректором, і ми домовилися про співпрацю.

Сьогодні ми досягли домовленостей по цілому ряду заходів, які ми будемо проводити."

"Я була шокована, побачивши у бібліотеці Острозької Академії мадригал 17 ст. Це вказує на те, що у свій час це був надзвичайно розвинений культурно-духовний центр. Мадригал – це один з музично-поетичних пісенних жанрів епохи Відродження. Знайти мадригал – це на рівні віднаходження унікальних історичних цінностей. Я попросила взяти копію, щоби працювати з ним."

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.