"Рівнеазот" збільшив виробництво вапняково-аміачної селітри

За одинадцять місяців 2014 року ПАТ "Рівнеазот", яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF), збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри (ВАС) на 10,56% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Так, за цей час було вироблено 296 817 тонн (+28 355 тонн порівняно з аналогічним періодом попереднього року) цього міндобрива.

Окрім збільшення виробництва вапняково-аміачної селітри у першому кварталі 2014 року, ПАТ "Рівнеазот" OSTCHEM збільшило виробництво і аміаку водного технічного, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Приріст виробництва водного аміаку становив 3 447 тонн. Всього за цей час на підприємстві було вироблено 44 825 тонн аміаку водного технічного.

Випуск інших видів міндобрив, зокрема аміачної селітри, знизився. За одинадцять місяців 2014 року "Рівнеазот" виготовив 407 145 тонн аміачної селітри, 300 962 тонни аміаку рідкого технічного та 508 051 тонну неконцентрованої азотної кислоти.

– Втілюючи виробничу політику холдингу ми регулюємо випуск та реалізацію нашої продукції залежно від кон'юнктури ринку. Можливість регулювати обсяги виробництва мінеральних добрив забезпечила втілення цілого ряду інвестиційних проектів на проммайданчику підприємства. Усі ці інвестиційні проекти (фінансуються головним акціонером підприємства, Головою ради директорів Group DF Дмитром Фірташем) прямо чи опосередковано впливають на приріст товарної продукції за рахунок росту обсягів виробленої продукції, – прокоментував Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ "Рівнеазот".

Обсяг виробництва мінеральних добрив у перерахунку на 100% поживних речовин за одинадцять місяців 2014 року склав 229 373 тони. Про це повідомляє прес-служба "Рівнеазоту".

ДОВІДКА:

ПАТ "Рівнеазот" – одне з найбільших сучасних українських хімічних підприємств, яке входить до холдингу OSTCHEM – компанії, яка координує підприємства азотної хімії Group DF.

"Рівнеазот" є єдиним виробником мінеральних добрив і адипінової кислоти в західних регіонах України. Підприємство випускає аміачну селітру, рідкий аміак, аміак водний технічний, адипінову кислоту, рідкий азот, кисень у балонах, рідку вуглекислоту, циклогексанон, кисень технічний, сухий лід, рідкий азот, тукосуміші "Рівне-NPK" тощо. ПАТ "Рівнеазот" увійшло до складу холдингу OSTCHEM у 2011 році. На підприємстві працює понад 4000 чоловік. Виробничий цикл на підприємстві складається з трьох переділів: "виробництво аміаку" – "виробництво аміачної кислоти" – "виробництво азотних добрив".

OSTCHEM об'єднує підприємства азотної хімії Group DF: ПАТ "Азот" (Черкаси, Україна), ПАТ "Концерн Стирол" (Горлівка, Україна), ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" (Сєвєродонецьк, Україна), ПАТ "Рівнеазот" (Рівне, Україна). Напрямок дистрибуції мінеральних добрив представлено компанією "УкрАгро НПК", а транспортування – морським спеціалізованим портом "Ніка-Тера".

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи та Азії. Основні напрямки діяльності Групи – азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Зокрема, Group DF – один із найбільших інвесторів у хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Група впроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління, прагнучи бути прозорою і зрозумілою для фінансових інститутів і ринків капіталу. Загальна чисельність працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. чоловік.

Засновник і власник Group DF – відомий український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.