Владика Іларіон розповів, кому вигідно розпалювати міжцерковний конфлікт на Рівненщині

Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон розповів під час прес-конференції про масовий перехід парафіян до Київського патріархату.

– УПЦ КП ніколи не захоплювала храмів УПЦ МП. Люди зайшли молитися у свій храм, який вони збудували. Кожен раз, коли хтось дозволяє звинувачувати Київський патріархат у захопленні храмів, стає учасником дій федеральної служби. Кому вигідно роздувати міжцерковний конфлікт на Рівненщині? На жаль, такі люди є і серед чиновників, і в силових структурах. Тарас Пустовіт цинічно заявив, що Київський патріархат готується захоплювати храми. Це неправда. Я хочу закликати всіх навчитися відрізняти захоплення від відстоювання свої прав. Перехід вірян неможливо зупинити, тому що українці завжди борються за правду.

Крім того, священик запевнив, що вони готові йти на поступки.

– Якщо у селах будуть прихильники Московського патріархату, то ми не заперечуватимемо, щоб вони молились у храмі. Ми готові до почергового служіння. Наша церква завжди стояла на боці українського народу. Ми відкриті до співпраці. Якщо ми намагаємось йти на поступки, то Московський патріархат цього не робить, – розповів Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протоієрей з Дубенщини розповів про жорстокість та цинізм подій у селі Птича

Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон: Священики московського патріархату не відспівують українських воїнів

На Рівненщині тітушки та "рузке мірь" посеред ночі штурмують церкву

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Коментарі

Кажуть: "Хто шукає, той завжди знайде" Знайщлося джерело спеців компютерних технологій - сайт "Православний Яготин". Тобто мої підозри щодо "собратьев"справдилися. А настоятелем храму є о. Сергей Кисельов. Чи не містика? Родич чи однофамілець нагородженого Гундяєвим Кирилом Дмитрия Кисельова???? Принаймі, досвід антиукраїнської пропаганди пересікається. І це джерело для нас має бути авторитетним?

Вперто "мітите" сайт???? Ось вам відповідь.Ніхто не знає напевно, де ви взяли цей скріншот і розповсюджуєте на цьому сайті. Тому що не має інформації, на якому сайті він розміщений і хто його власник. Це все чергові " винаходи" ваших "собратьев" А ось ця інформація http://inforesist.org/afonskie-starcy-perdali-anafeme-putina/ про прокляття путінської камарильї старцями на Афоні (вони для вас авторитет?) є на багатьох сайтах.

відповісти

УПЦ КП-РОЗКОЛЬНИЦЬКЕ УГРУПУВАННЯ, НЕ БІЛЬШЕ НІЖ СЕКТА (весь світ про це говорить)-читайте далі:
http://vira.in.ua/texts/hierarchs_about_schizm.htm

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.