Стоматологічний кабінет "Смайлик" вітає рівнян із Новим роком

Напередодні зимових свят усім нам хочеться вірити у казку та те, що бажання збуваються. І чим більше побажань і віри у те, що вони збудуться, тим більше шансів втілити їх у життя. Тому сайт "ВСЕ" до новорічно-різдвяних свят започатковує спецпроект "Привітай рівнян". Хочете висловити свої побажання до свят читачам сайту "ВСЕ" – зв'яжіться з нами, і нехай Ваше вітання побачать усі! Створимо святковий і теплий настрій разом!

Сьогодні переддень Нового року, час, коли хочеться вірити у хороше, добре і світле. Відтак, лікар-стоматолог вищої категорії Володимир Подляшук разом із колективом стоматологічного кабінету "Смайлик" вітає усіх рівнян та гостей міста із прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

"Сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового!

Ці свята – особливі! Щоразу Новий рік – це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя! Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє!

Щиро бажаємо, аби Новий рік обдарував Вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.

Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх.

Господнього благословення, міцного здоров'я, добробуту, достатку, миру та спокою Вам і Вашим родинам на довгі роки!

З глибокою повагою, колектив стоматологічного кабінету "Смайлик"