Студія краси "CELEBRITY" вітає рівнян із новорічними святами

Напередодні зимових свят усім нам хочеться вірити у казку та те, що бажання збуваються. І чим більше побажань і віри у те, що вони збудуться, тим більше шансів втілити їх у життя. Тому сайт "ВСЕ" до новорічно-різдвяних свят започатковує спецпроект "Привітай рівнян". Хочете висловити свої побажання до свят читачам сайту "ВСЕ" – зв'яжіться з нами, і нехай Ваше вітання побачать усі! Створимо святковий і теплий настрій разом!

Сьогодні, в переддень Нового року, – час, коли хочеться вірити у хороше, добре і світле. Відтак, колектив студії краси "CELEBRITY" вітає усіх рівнян та гостей міста із Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі рівняни! Прийміть від усього серця вітання із Новим 2015 роком!

Щиро бажаємо, аби в кожній українській родині у новому році завжди панували мир і злагода, добро і благополуччя! Хай разом із дванадцятим дзвоном годинника відійдуть в минуле всі негаразди і невдачі! Натомість, нехай здійснюються всі Ваші найзаповітніші мрії та добрі починання!

Нехай кожен день в Новому 2015 році буде сповнений радісних подій і сюрпризів, зігрітий любов'ю та і осяяний добром! Бажаємо наснаги, оптимізму та впевненості у собі! І щоб у будь-якій життєвій ситуації Ви завжди залишалися на коні!

Із Новим Роком будьте здорові!

З повагою, колектив студії краси "CELEBRITY"