Дітей рівненських військових привітали з Новим роком

Дід Мороз та Снігуронька з військової частини привітали з Новим роком більше 200 дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у Рівненському гарнізоні.

Протягом двох днів новорічні гості радували діток подарунками, а ті у відповідь розказували віршики, співали пісеньки та танцювали біля домашніх лісових красунь. Роль Діда Мороза та Снігуроньки виконали офіцер батальйону охорони та обслуговування майор Сергій Ілюшин та працівник Збройних Сил України 55 окремої бригади зв'язку Катерина Космачук. Подарунки, в першу чергу, отримали ті дітки, чиї батьки зараз виконують завдання антитерористичної операції, отримали поранення, чи загинули в результаті виконання службових обов'язків на сході України.

– Обов'язком батьків є подарувати дітям казку. Зважаючи на специфіку служби у Збройних Силах України, у більшості з нас немає зараз такої можливості, адже частина батьків зараз в АТО, інші поїдуть на заміну бойових товаришів вже третього січня, – зазначив майор Сергій Ілюшин.

– Ми зробимо все, щоб свято прийшло у кожен дім, а діти захисників Вітчизни не почували себе обділеними увагою, – додав офіцер.

Крім цього, для дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України сплановано Новорічні ранки з концертними програмами та подарунками. З метою якісної організації і проведення дозвілля військовослужбовців та членів їх сімей під час святкування Нового року у військових частинах, військових комісаріатах оперативного командування сплановано комплекс заходів для офіцерів, сержантів, військовослужбовців військової служби за контрактом, особового складу строкової військової служби, а також військовослужбовців призваних по мобілізації.

Командування військових частин привітає зі святом кожного військовослужбовця, який знаходиться на чергуванні, у варті та у військово-медичних закладах, на реабілітації після отриманих поранення.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.