Засуджені Рівненщини обладнали "криївки" для бійців АТО

Нещодавно, засуджені, які відбувають покарання в Городоцькому виправному центрі (№131), що на Рівненщині, та працівники кримінально-виконавчої інспекції області за власні кошти придбали зимові бушлати та передали для бійців, що відстоюють цілісність та недоторканість нашої держави на сході країни.

Наразі, щоб хоч якось зігріти захисників у зимовий період та полегшити їх побут, на територію Городоцького ВЦ було доставлено вантажний контейнер, який обшили теплоізоляційним матеріалом, облаштували лежаками та буржуйкою. Матеріали для облаштування контейнера також надають й інші установи виконання покарань області.

Такий контейнер можна вкопати в землю, а для безпеки – зверху перекрити бетонними плитами, деревиною. Таким чином, вони витримають різного роду обстріл та вибухи мін.

– Всередині "криївки", можна підігріти їжу, висушити одяг та зігрітись, адже закрите приміщення краще утримує тепле повітря, ніж землянки, хоч і обладнані буржуйкою. Такий контейнер розрахований на 20 чоловік, – розповідає начальник управління ДПтС України в рівненській області Олександр Адамець.

По завершенню робіт контейнер буде передано на схід в зону АТО.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.