Російсько-терористичні війська рушили на передову - Тимчук

Російсько-терористичні війська почали ущільнювати бойові порядки і висуватися до передових позицій українських військ в зоні АТО.

Такі оперативні дані групи "Інформаційний Спротив" публікує в п'ятницю Дмитро Тимчук,

У районі н. п. Волноваха (поблизу н. п. Миколаївка) підрозділи російсько-терористичних військ знову висунулися до передових позицій українських військ. Зафіксовано 2 свіжих формування противника, загальною чисельністю до 200 осіб, і 6 одиниць бронетехніки. Також в даному районі зафіксована активна розвідувальна діяльність (БПЛА і диверсійно-розвідувальні групи противника).

Південніше Старобешевого зафіксована батарея САУ 2С1 "Гвоздика" противника на марші (4 САУ, кілька КамАЗів зі снарядами). Бойову охорону на марші забезпечували 1 БМП і декілька вантажівок із піхотним підрозділом на борту. Батарея висунулася на передові вогневі позиції.

У районі н. п. Трьохізбенка російсько-терористичні війська знову почали практикувати тактику "блукаючих танків" (аналогічна ситуація в районі Донецького аеропорту). Екіпажі танків – в основному військовослужбовці РФ.

Відзначаються шаблонні дії екіпажів ("за підручником"): потайний вихід на вогневу позицію, 3-4 прицільних постріли, різкий відхід і зміна позиції. Обов'язково використовується піхотне прикриття і попередня дорозвідка об'єкта атаки. Іноді по передньому краю наносяться мінометні удари з метою придушення протитанкових засобів українських військ і забезпечення відходу своїх танків – зазначають військові експерти в ІС.

На ділянці "Докучаєвськ – Тельманове" російсько-терористичні війська почали ущільнювати бойові порядки після "розвалу" свого переднього краю (внаслідок недавнього масового дезертирства місцевих бойовиків). Вперед висуваються "перевірені" формування, укомплектовані бойовиками з "Оплоту" і "Востока", а також російськими найманцями.

У районі н. п. Гранітне противник підтягнув у першу лінію зведену артилерійську групу. У взаємодії з мінометними розрахунками ствольна артилерія завдає ударів по позиціях українських військ в даному районі, як зазначено в повідомленні.

Ключові слова: 

Коментарі

пропоную блокувати коментарі всяких ольгинських зайд ,які не випадково заблудились і тут пасуться.Їх методички нікому не цікаві,а викликають лише відразу.

О, этот источник заслуживает всяческого доверия, так же как и Порошенко, Аваков, Наливайченко, Геращенко, Парубий, Турчинов, Ляшко (они периодически видят колонны нашей российской военной техники на вашей территории, и даже разбивают их в пух и прах так, что потом и следов не видно) - ну так, если хотите посмеяться!!!
Бандера, Шушкевич - герои Украины.
Капитан Волошин, сбивший пассажирский Боинг 17 июля 2014 г. - Герой!!???

хана нам((( наші вожді в особі турчинова, сені і пороха, в першу чергу накладуть в штани і смиються на землю обітуванну ((((....
шкода хлопців, ляжуть мільйони невинних парубків(((, залишаться всякі дюги, кривошеєві, потомки яких очорнять нашу землю!
УКРАЇНА НАЗАВЖДИ!

починаем робити рейди по кабакам-ресторанам всю гопоту затримуемо :- одіваемо в комуфляж і на фронт : свята закінчились

Це ж відкрита війна!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.