У Рівному обіцяють винагороду за тих, хто осквернив пам'ять Небесної сотні

У Рівному на осквернителів Небесної сотні оголосили полювання за винагородою. Нагадаємо, що знамениту стелу Небесної сотні невідомі вандали осквернили якраз за кілька годин до Нового року.

– Тварина, яка осквернила нашу гордість, пам'ять про наших героїв, заслуговує на покарання! – пише координатор "Самооборони Майдану. Рівне" Олександр Онищук. – Тому Самооборона Майдану оголошує ВИНАГОРОДУ тому, хто дасть достовірну інформацію, яке бидло це скоїло! Нагорода – 1000 грн. Виплата – після того, як пересвідчимося, що інфа вірна! З інформацією звертайтеся 068-099-87-26.

Тим часом, журналіст Дмитро Леонтіюк пропонує винагороду за відео з покаранням вандалів:

– Як ви всі знаєте, в новорічну ніч якісь нехороші нелюди осквернили пам'ять героїв Небесної Сотні. Так от: якщо цих недолюдків настигне кара Божа, і вони зламають собі кінцівки, або скалічаться в інший спосіб, а поруч будуть невідомі патріоти, або просто безіменні небайдужі з мобільним телефоном/камерою і випадково відзнімуть процес кари Божої і/або щиросердного каяття вандалів на колінах та нададуть мені на умовах цілковитої анонімності та ексклюзивно такі відеоматеріали – отримають +100500 в карму і 30% моєї місячної зарплатні у вигляді бонусу. Анонімність гарантую.

Поради патріотам: під час зйомки відео – не маячити обличчями в кадрі (бо воно буде опубліковане), з тих же міркувань краще вдягти широкі шарфи і не називати один одного на справжні імена під час зйомок (це – задля Вашої ж безпеки в подальшому).

Ключові слова: 

Коментарі

Виродки бов"яково будуть покарені!!! Слава Україні!!! Слава ВДВ!!!

Поховали москаля край дороги,
видно руки, видно ноги, видно роги.
Поховали москаля як собаку,
видно руки, видно ноги, видно ср@ку.

п.с. путлєр таки хуйло.
п.п.с. РФ - Родина Фашизма

Які ви представники поліської нродної республіки, ви прості провокатори продажні, які за гроші, посади та інше продалися режиму Кучми та Яника, Ваші Васі Берташі та Свети САд та інші так званні представники поліського етносу продажні паскуди із-за яких загинули ці ЛЮДИ на Майдані, а Ви далі крадете бурштин, ліс та інші багатства природи і лижите зад партії регіонів, із свого життєвого досвіду більш продажних і пристосуванців, стукачів як поліщуків, особливо із забитих сіл я не зустрічав де б я не був коли навчався, коли служив, коли працював, коли був на заробітках як в Росії так і в Києві, білорусії, поліщук з тобою буде їсти твоє, ти його з гівна дістанеш, пригрієш, виведеш у люди, останнє віддасиш на шкоду собі, а він тебе і при першій наході і здать і продасть, а коли займе чуть більшу посаду буде кічитись і принижувати, собі подібних, старожили, які пройшли табори у 40-60 роки при СССР за українців говорили, так : дружні були галичани, буковинці, закарпатці, подоляни, східняки, навіть києвляни та запоріжці, одесити, але не поліщуки, в чому я переконався коли навчався та служив в ОВС, гляньте на виборах як ви продалися регіоналам, навіть від мобілізації ви швидко тікаєте до Росії і Білорусі, а зараз ви хочте розколоти Україну на догоду Путіну то хто ви є на справді, кажете що піклуєтесь про свій край, то чому його даєте нищити і грабувати, і при першій нагоді тікаєте хоча б у Рівне і до гуртожитку. де є вода та унітаз....

Слава Палескай Народнай Рэспубліцы !

Василю, ватна тупице, щоб ти знав, Вячеслава Ворону побили кастетом виродки-тітухани в Маріїнському парку, після чого він і загинув, сам він був абсолютно тверезим, як і Іван Городнюк, який помер від переохолодження після обливання водою з брандспойту. Один був професійним бейсболістом, інший - танцюристом. Обидва були кращими синами України. А Бандера є духовним батьком для всіх справжніх українців.

Опубліковано Поліська Народн... Птн, 02/01/2015 - 19:39 IP 91.233.249.44- звідки пишеш,республіканець?:))ти,також в списку..

сука фсб-на, за твої заклики, тобою займеться відповідна організація

2.Хулі писать комент.якщо не можеш норм представитись?

Поміняй каптчу.передати адміну.

1.Смерть ворогам.

Мы здесь Патриарха Всея Руси Богом не считаем, а любим и уважаем за проповедование истин Божьих, изложенных в Библии!
Вот Филарет-раскольник, человек больших амбиций, на выборах Патриарха занял 3-е место, обиделся, гордыню не смирил и подался на Украину.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.