Перевізники Рівного хочуть підвищити вартість проїзду до 3,5 гривні

В Новому році маршрутники знову будуть вимагати підвищення тарифу на проїзд у Рівному. І не тільки через дорожнечу пального та запчастин, але й через нову угоду, яку місто нещодавно підписало з корейцями. "Єдиний квиток" на весь громадський транспорт у Рівному викликав у місцевих перевізників хвилю обурення. Адже за новою системою їм доведеться щомісяця віддавати фірмі "МСТ Рівне" 6% свого заробітку. Тому вимагатимуть у міської влади підвищити їм тариф хоча б до 3,5 гривні. Інакше – готові страйкувати.

Валентин Демчук, президент ГО "Союз перевізників України" висловився з цього приводу:

– Угода з корейцями може просто "поховати" наш бізнес. У місті їздить приблизно 360 маршруток. На вигідному маршруті один автобус за день заробляє 1600 гривень, на нерентабельному – до тисячі. Із цієї суми 60-70% водій витрачає на пальне. Багато грошей іде на запчастини, бо "Богдани" та "Еталони", наприклад, часто ламаються. А ще водію треба собі на зарплату заробити і перевізнику щось віддати. Часом буває, що господар ще й сам додає гроші водію, щоб той пальне купив. А як при цьому віддавати 6% фірмі-монополісту? Це нелегкий бізнес, і сьогодні ціна у 2,50 гривні витрати анітрохи не окупає.

Мої колеги готують на розгляд міськвиконкому нові розрахунки. Одні вимагають підвищити оплату до 4 гривень, інші – згодні й на 3,50 грн. Остання ціна є найбільш компромісною, щоб і самим заробити, і пасажирів не втратити. Я розумію, що у рівнян зарплати теж не є великими. Але й перевізники задарма працювати не хочуть.

До слова, у місті Дубно пасажири з 25 грудня їздять в маршрутках уже за 3 гривні, студенти – за 2, за дітей платять по 1 гривні. Такі ціни на вимогу перевізників встановив міськвиконком. А рівненські перевізники тим часом замовили в юристів незалежну експертизу угоди з корейськими інвесторами. Сподіваються, що знайдуть у ній недоліки… і привід скасувати.

Олена ВЛАСОВА, РВ.

Коментарі

Ціна пального в розрахунку -17грн ? Невже Богдани чи Еталони їздять на 92чи 95-му ?
30000,00грн-оплата праці водіїв,скількох ,(якщо їх зазвичай 2 чи 3 на авто )? Невже так нерентабельно ані водіям ані власникам маршрутів?

давно так роблю,якщо машиною не користуюсь.Наше місто можна за 40 хв обійти, значно корисніше і для фізичного, і психічного здоров"я..

ЛЮДИ, БАЙКОТУЙТЕ МАРШРУТКИ, їздіть тролейбусами.

Колись, на зорі незалежності, рівень цін складав собівартість, плюс 15% заробітку. Тобто всі знаходилися в однакових умовах. І це контролювала Державна інспеція цін в області. Тепер ціна відпущена у вільне плавання і далеко не завжди відповідає якості послуги чи товару. А працівники тієї ж державної служби не зовсім собі уявляють, що не тільки вартість послуги має зростати. а й заборгована зарплата повинна індексуватися. Не вірите? То спитайте у них, скількох керівників покарано за це правопопурешення. Чому знов претензіїї до ментів? Тому що міліція, суд, прокуратура асоціативно в одній звязці. І що з цього приводу каже прокурорський нагляд?

Не питання підняти плату за проїзд, але у випадку руху маршрутки по графіку. Не прихав по графіку- за що тобі платити?

Вас як тут половину послухать - то вже менти і винні в тому що піднімають тарифи.. вже геть криша поїхала... і доречі як хтось там ссить їхать в ато бо в нього двоє діток- ну то в ментів так само є дітки і по двоє і по троє ! І ще хотілось би взнати невже ви такі примітивні і думаєте що кожен мент має кучу грошей ????? Більщість з них ледве тянуть і знімають квартири - бо свого немає і вряд чи буде.... вони абсолютно такі самі люди з такими самими проблемами як і у всіх. Хтось там казав що менти за податки живить ?! Ну так покажіть мені хоч одного пвдприємця який платить чесно ті самі податки ... у кожного з них чорна бухгалтерія! І ще шось там про взяткі кажете?!?!))) З себе почніть.... або не обопщайте а конкретно кажіть імена --- а не всі мусора і тд і тп ,,,,,, дістало

У Львові проїзд у маршрутці коштує 3 гривні і ніхто не скаржиться. Порівняти при цьому протяжність маршруту львівських автобусів і рівненських. Просто деякі підараси хочуть бабла косити побільше,посилаючись на нестабільну ситуацію в державі,високі курс долара та ціни на пальне.Не рентабельно-нафіг з маршруту. Знайдуться ті, кому буде рентабельно. Або ж рівняни підніматимуть Рівнеавтоелектротранс. Так, тісно, повільно, але можна подумати гірше, ніж у ваших постійно засраних маршрутках.

ребят,а что у вас совсем так все плохо,что не можете 50 копеек доплатить?

Взагалі страх втратили , зарплати на місці стоять , а їм , підвищуй тарифи .... ) Точно будем під Пушкіна , хай тільки попробують ... не рентабильно їм ... а кому зараз рентабельно ???

менше яйця висиджуйте біля ринку чи рубіну, заробите більше

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.