Рівнян просять економити електроенергію

Рівненська обласна державна адміністрація та ПАТ "Рівнеобленерго" звертаються до державних органів, підприємств області, банківських та комерційних структур, представників малого та середнього бізнесу, компаній, від яких залежить освітлення вулиць, доріг, рекламних та інших енергозатратних об'єктів з проханням раціонального використання електроенергії та максимально обмежувати споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень.

Як йдеться у повідомленні ПАТ "Рівнеобленерго", мова не йде про будь-яке освітлення, що працює задля безпеки населення, транспорту, виробництва. Але, в той час, коли на декілька годин райони області та міста Рівне залишаються без світла, окремі підприємства та структури продовжують використовувати потужні енергозатратні установки для зовнішнього та внутрішнього освітлення рекламного характеру, або просто неощадливо використовують електричну енергію. Це питання свідомості власників, і такі випадки викликають обурення та нерозуміння у мешканців області та підприємств, що зголосились на добровільне обмеження в споживанні.

Рівненська ОДА та ПАТ "Рівнеобленерго" дякують споживачам області за розумне та заощадливе використання електричної енергії, влада та енергетики сподіваються, що завдяки розумінню та економії електричної енергії як населенням, так і юридичними споживачами в Рівненський області вдасться уникнути введення графіків відключень в Новорічні та Різдвяні свята.

Нагадаємо, на Рівненщині вимикають електроенергію через дефіцит потужності в єдиній енергосистемі України, відсутність вугілля на електростанціях, запобігання розвалу енергосистеми України. Це відбувається по команді Державного підприємства "Національна Енергетична Компанія "Укренерго". Тривалість та обсяги таких відключень електроенергії в Україні та області регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України.

Рекомендації споживачам в умовах вимкнень електричної енергії:

  1. використовувати електроенергію ощадливо;
  2. не користуватися ліфтами;
  3. вимикати електроприлади;
  4. пильнувати котли.

З планом відключень електроенергії у Рівному та області можна ознайомитися тут.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.