В Криму закрились всі "обмінники"

У Сімферополі з 1 січня 2015 року перестали працювати пункти обміну валют. Про це повідомляє Інтернет-сайт "Українська правда" з посиланням на інформацію з джерел на півострові.

– Вчора хотів придбати валюту в обміннику, прийшов, а там не приймають людей, кажуть, що з Нового року вже не працюють. Мовляв, за російськими законами їм заборонили працювати, – розповів співрозмовник.

Один зі співробітників обмінного пункту на Центральному ринку в Сімферополі підтвердив, що обмінники дійсно більше працювати не будуть.

– Згідно із законам Росії, наші обмінники повинні бути закриті. Якщо за України ми спокійно працювали, мали ліцензії, платили податки, то тепер купити-продати валюту можна буде або в банку, заповнивши купу документів, серед яких Ви повинні будете пояснити походження у Вас грошей на покупку валюти, або повідомити звідки у Вас валюта, якщо Ви зібралися її продати. У таких умовах, напевно, багато моїх колег підуть на "чорний ринок", – розповів співробітник сімферопольського обмінника.

Як відомо, 1 січня 2015 закінчився так званий "перехідний період", протягом якого повинні були бути врегульовані питання інтеграції Криму та Севастополя в економічну, фінансову, кредитну й правову системи РФ.

Ключові слова: 

Коментарі

потім закриються всі продуктові магазини- відключать світло-газ- воду і орки вплав через сиваш попруть на москву за лукарською ковбасою від путлера

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.