Терористи на Донбасі посилили обстріли

Місія спостерігачів ОБСЄ на Донбасі отримує повідомлення про погіршення ситуації в зоні проведення АТО. Незважаючи на те, що 9 грудня було оголошено "режим тиші", в районі Донецького аеропорту, селища Піски та міста Горлівки збільшилась кількості обстрілів. Про це повідомляє Інтернет-сайт "Українська правда".

Як зазначено у доповіді місії ОБСЄ, представники української та російської груп з врегулювання конфлікту на Донбасі повідомили про 38 обстрілів протягом двох днів (станом на 2 січня) з використанням стрілецької зброї, артилерії та системи РСЗО в р-ні аеропорту Донецьк, н. пп. Піски та Горлівка.

Згідно з повідомленням, троє цивільних осіб були вбиті у Горлівці, ще троє отримали поранення, окрім того, в аеропорту Донецька вбитий один український військовослужбовець, 7 – поранені.

За даними місії, спостерігачі не мали змоги самостійно перевірити дану інформацію.

Також у доповіді місії вказано, що представник російської сторони констатував: ситуація з безпекою погіршується, особливо у Донецькому аеропорту, Пісках та Горлівці.

"Російський офіцер повідомив також про збільшення кількості порушення режиму припинення вогню, у томі числі з використанням важкої артилерії", – йдеться у доповіді.

Також у звіті згадується про обстріл села Гірське на Луганщині з "Градів".

"Через можливу наявність боєприпасів, які не вибухнули, місія не може підтвердити чи спростувати інформацію про наслідки обстрілу та дані про втрати", – зазначено у доповіді.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.