СБУ оголосила в розшук Кобзона, Порєчєнкова та Чичеріну

Служба безпеки України оголосила в розшук російську співачку Юлію Чичеріну, яка напередодні дала концерт в Луганську.

Про це повідомляє Інтернет-сайт "Лівий берег".

Начальника Головного слідчого управління СБУ Василя Вовка в ефірі одного з телеканалів запитали, як СБУ буде діяти щодо Чичеріної, а також Йосипа Кобзона та Михайла Порєчєнкова, які раніше їздили в окупований Донецьк.

– Всі провадження зареєстровані в Єдиному реєстрі, всі вони оголошені в розшук. Але ви розумієте, що здійснювати розшук і затримання на території, яка тимчасово під контролем терористів, нам зараз неможливо, на жаль. Але настане той час, я думаю, він недалеко, коли ці особи... будуть нами заарештовані, або ми ніколи не побачимо їх на нашій території, – сказав Вовк.

– Юлія Чичеріна теж уже оголошена в розшук, – відповів він на уточнююче питання.

Нагадаємо, що нещодавно Служба безпеки України також розпочала кримінальне провадження проти російського актора Олексія Паніна.

Коментарі

cбу - сидять жидомасонi ЦРУ

а шо , в тій брелочній службі,не такі ж,як ахмети-єфрємови-ківалови-льовочкіни???ворон-ворону око не виклює..

чергова мильна опера або пшик від СБУ ( служби брелків украіни ) ! по киеву гуляе рижий ахмет друг луцека- ефремов- симоненко - челядь януковича яка заселили виконавчі і силові структури при януковичу а вони нам розказують про пяних скоморох ? роботи бл-дь ніякой отаке шоу ( порушили- шукаем -шукаем -шукаем питаеться кого за що ? коли ті що привели до краху і війни в Украіні сидять в виконавчій владі -прокуратурі- сбу- міліціі -мо- дальше пьють гуляють-крадуть вбивають а вони порушують шукають ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.