"Мегаподія" разом з рівненськими волонтерами влаштували концерт для військових

4 січня на Яворівськму військовому полігоні відбувся концерт народного артиста Сашка Невже. Організаторами виступило агенство "Мегаподія" аби підняти дух українських військових. Про це повідомив у соціальній мережі "Фейсбук" громадський діяч Роман Яворський.

"Вчора на Яворівському військовому полігоні "Мегаподія" разом із рівненськими волонтерами піднімала патріотичний дух наших військових концертом народного артиста Сашка Невже.

"Мистецтво - наша зброя" - ось гасло "Мегаподії" в нинішніх умовах. Рівненський співак і композитор Сашко Невже співав для воєнних патріотичних українських та авторських пісень упродовж 1,5 години. Завітали саме до Яворівського полігону, оскільки він один із найбільших в Україні, і нині саме там проходять перекваліфікацію учасники АТО. Захід минув "на ура", в ці святкові, але вкрай важкі для країни дні ми спробували підбадьорити наших захисників. Візьму на себе сміливість сказати, що у нас вийшло).

Особливо дякую рівненській волотерці Наталія Лозовська, яка організувала зустріч із українськими військовими. Також неосяжне списибі для Сашко Нэвжэ та його свідому громадянську позицію.
Давайте підтримувати українців, які сьогодні ціною власного здоров'я та життя захищають кожного з нас.
"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.