Рівненські рятувальники навчали безпеки священиків

З метою недопущення на території культових закладів надзвичайних подій та пожеж співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області 05 січня напередодні Різдва Христового зустрілися з настоятелями та старостами церков, костьолів, соборів та інших культових споруд, у котрих проводитимуться святкові богослужіння.

Варто відмітити, що на території Рівненщини розташовується більше 1000 культових закладів, котрі в Різдвяну ніч відвідають десятки тисяч  парафіян. Під час богослужінь використовуватиметься значна кількість свічок, що у сукупності з масовістю заходу становить підвищену небезпеку для громадян. Чимало з церковних споруд є старовинними, побудованими з дерева та представляють історико-архітектурну цінність. Тому питання протипожежної безпеки культових закладів та людей, що їх відвідуватимуть, стоїть на особистому контролі в начальника Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області полковника служби цивільного захисту Сергія Крука.

 У ході профілактично-роз’яснювальної роботи із настоятелями храмів, рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у даних закладах, провели інструктажі щодо дій  у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної пригоди, вручили листівки та пам’ятки застережливого характеру. Також офіцери ДСНС оглянули наявність первинних засобів пожежогасіння, в якому стані знаходяться шляхи евакуації,  справність і надійність існуючої електромережі та пожежної сигналізації. Священнослужителі запевнили, що постійно приділяють  увагу питанням дотримання правил пожежної безпеки і кожен раз нагадують їх віруючим.

Загалом, у дні святкування Різдва Христового, усі оперативно-рятувальні підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області будуть працювати в режимі підвищеної бойової готовності.

Сподіваємося, що і мешканці Рівненщини під час відвідування релігійних споруд проявлятимуть необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем і ніяке лихо не завадить урочистому святкуванню Різдва.

Про це повідомили у ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.