У Рівному відбулось свято баскетболу

3 січня у Рівному в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву відбулося XXXII Новорічне "Свято баскетболу". Нагадаємо, це новорічне свято є традиційним і відбувається вже 32 роки підряд. До слова, міський голова Рівного Володимир Хомко бере участь у цьому заході вже 7-й рік поспіль.

Спортивні естафети, гарний настрій, гучна музика та Дід Мороз. Так у Рівному відзначали вже традиційне новорічне свято баскетболу. В обласній спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву таке свято відбувається вже тридцять другий раз поспіль. Відкривали його гімном України.

Новорічне свято баскетболу - це підведення підсумків минулого року та нагородження найкращих гравців, а це старт 2015 баскетбольного року. Свою нагороду отримала і Вікторія Ковалевська. У минулому році дівчина стала чемпіонкою України з баскетболу у своїй віковій категорії та увійшла до лав Збірної України. На рік 2015 плани у Вікторії не менш амбітні.

Найкращим тренером року визначили Валерія Жартуна. Чоловік переконаний, в цьому не лише його заслуга. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Після нагородження юні баскетболісти взяли участь у командних естафетах, де усім присутнім продемонстрували свою майстерність.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.