На рівненському вокзалі затримали дебошира

Оперативна обстановка на об’єктах залізничного транспорту зимові та святкові дні характеризується значним напливом пасажирів. Поїзда пасажирського та приміського сполучення повністю заповнені. В таких мовах для забезпечення правопорядку значно посилені наряди та оперативні групи. Бо досвід підказує, що завжди знайдуться особи, які під час свят зловживаючи спиртними напоями ведуть себе зухвало по відношенню до жінок, дітей та слабших за себе.

В приміщенні касового залу залізничного вокзалу станції Рівне нарядом патрульної служби лінійного відділу на станції Рівне виявлено громадянина К., який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння (згідно акту експертизи) вчиняв хуліганські дії (голосно виражався нецензурною лайкою в сторону громадян), на зауваження щодо припинення хуліганських дій не реагував, поводив себе неадекватно.

Під час припинення хуліганських дій, громадянин К., вчинив активний опір працівникам міліції, шарпав за формений одяг, розмахував руками і ногами, а також намагався нанести їм тілесні ушкодження. З метою подолання активного опору, відносно громадянина К., було застосовано заходи фізичного впливу та в подальшому затримано і доставлено до чергової частини ЛВ на ст. Рівне.

По даному факту відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 342 КК України.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС країни на Львівській залізниці

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.