На Рівненщині виявили наркотики

Близько 20 тисяч рослин маку, дев’ять кілограмів канабісу та понад 10 найменувань наркотичних засобів у вигляді таблеток, порошків і рідини у шприцах згоріли у печі.

Наркотичні речовини зберігались як речові докази, доки тривали кримінальні провадження. У 2014 році суди закрили понад 300 проваджень, пов’язаних зі злочинами з незаконним обігом наркотиків. Знищення дурману контролювала спеціальна комісія із числа працівників УМВСУ та УСБУ в Рівненській області.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Бичок,чоловік палєстінки,а твій кум -той, мщо з СБУ, також за ПНР?:))Тоді,озвуч його посаду і прізвище,і буде тобі повне ПНР(пішов на..рагуль):)))))

Взагалі візитка то не документ і їм та візитка глубоко побоку. І роз"їзжати п"яним і тикати ксівами "Удел безсовестних, бидловатих, безмозглих мавп". І взагалі не можу зрозуміти про що ця розповідь? Про то як "троль" вирішив познущатись з ГАйців, яких в Різдво поставили на чергування. Ну те що вони стояли без "канарейки" то потрібно було повідомити на гарячу лінію.

IMHO, гайці все вірно зробили. За бухло за рулем і розмахування візиткою я би на місці ГАІшника полосатий жезл тобі в очко вставив ))). А візитку забрав і виставив того кума на рапорт. Щоб неповадно. Затрахали вже ці гнилі поци з лівими ксівами!

Вчора був у гарному настрої. Повернувся з короткого, але душевного відпочинку. Їду о 8 ранку по одному селу в Здолбунівському районі, на перехресті стоїть "десятка" лягавих, на аварійці. Про увімкнуту "канарєйку" і мови немає. Біля неї два служителі народу. Один із них махає хєром від зєбри. Типу зупинись, бидло, міліція работаєт.
Опускаю скло, показую візитку кума з СБУ, питаю в чьом дєло, яка причина зупинки... Відповідь - офігєнна - "нам передали що якась странна машина в село в'їхала. Можливо з циганами. Але ви на циган не схожі. Ваші документи?" В мене либа на всю пику, думаю - хлопці ахєрєлі якщо СБУ не бояться, рєзвляться.. останні деньки.. та нехай пограються вже. Даю документи. Питають в мене чи я місцевий - відповідаю що ні - з Здолбунова я. А мєнт такий "а чого я Вас в Здолбунові не бачив?". Ну піздєц-прієхалі. А потім ще питає чи я пив. Кажу чесно що пив. Далі показую що в багажнику, питає навіщо мені біта, кажу що спортом займаюся, і йдемо "дмухати" експертизу. Без свідків, понятих, протоколів... короче вистава для прієзжих. Ну дмухнув я йому, в мунштук, який розпакував не я. а він.. Ну показало йому 0.00 проміле... віддав документи та роз'їхались.
Я ось про що. Розумію, що ці подонки останні деньки відпрацьовують, але потім вони ж будуть "охороняти" правопорядок під іншими шевронами. У нас, в Здолбунові. За наші з вами податки. Не називатиму прізвищ, не буду розголошувати номери "десятки", не буду складати список порушень закону та інструкцій, які я особисто побачив в роботі цих покидьків.... Я як вимагав, так і вимагатиму визнати роботу міліції та прокуратури Здолбунівського району в 2014 році незадовільною! Це не правоохоронні органи, а це "колядники", що по селам мєнтов з себе корчать - подонки та скоти.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.