Вибори директора Рівненського коледжу: в другому турі - двоє кандидатів

В понеділок, 5 січня, у Рівненському автотранспортному коледжі, що є структурним підрозділом НУВГП, відбулися вибори нового директора. Нового керівника вузу обирають у зв'язку із закінченням контракту директора Герзеля Віталія Михайловича. Але вибори поки не дали остаточного результату, оскільки жоден із 5 кандидатів не набрав необхідну кількість голосів.

На виборах було представлено 5 кандидатів, за яких свої голоси мали віддати 138 делегованих членів трудового колективу, серед яких 75% - представники із числа викладачів, 15% - представники студентства закладу, 10% - технічний персонал.

Як стало відомо, для перемоги на виборах потрібно набрати більшість голосів делегованихї представників. У даному випадку - 70 із числа присутніх делегатів (131). Проте з числа кандидатів майже порівну голосів набрали два кандидати - Олександр Марунич (59) та Віталій Герзель (54). За інформацією сайту "ВСЕ" другий тур виборів відбудеться 12 січня, де і оберуть одного з двох кандидатів.

Цікаво, що Віталій Герзель обіймає свою посаду з 1993 року (упродовж 4 термінів). Визнаний фахівець, досвідчений керівник, а також голова Ради директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації, володіє почесним званням "Відмінник освіти України". Наразі йому 77 років.

Його значно молодший конкурент - Олександр Марунич, який має менше досвіду, проте проявляє, за словами деяких студентів, лідерські якості і може задати новий тон для розвитку коледжу. Зокрема, і в програмі пропонував цікаві нововведення, такі, наприклад, як розширення співпраці з приватними підприємствами.

Варто зауважити, що вибори директора, на відміну від нещодавніх виборів нового голови профспілки АТК, відбулися досить прозоро. Як зауважив Віктор Сачук - юристконсульт АТК, було дотримано усіх норм законодавства та необхідних процедур, хоча також згадав і про те, що не на всі питання щодо цих виборів існують чітко виписані в законі відповіді. Зокрема, якщо говорити про представництво студентів на виборах, то делегатів від студентів обирали тільки з числа повнолітніх, хоча в Законі "Про вищу освіту" про вікові обмеження учасників голосування нічого не вказано.

Єдине, що могло дещо негативно вплинути на атмосферу, - це стійке небажання президії зборів трудового колективу спілкуватися з журналістами. Як і на виборах голови профспілкового осередку в коледжі, цього разу журналістам дозволили бути присутніми, але під час зборів не дозволяли ставити кандидатам запитань. Проте на хід зборів і результати голосування це не вплинуло.

Таким чином, чекаємо другого туру виборів 12 січня, які, можливо, дадуть для Автотранспортного коледжу нового директора вперша за 23 роки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.