У Рівному зменшилась кількість тяжких злочинів

Протягом 11 місяців 2014 року в Рівненському МВ УМВСУ України в журнал Єдиного обліку зареєстровано 26791 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

З них- 7574 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що аналогічно в порівнянні з кількістю відкритих проваджень за 11 місяців минулого року.

Завдяки проведеній роботі за 11 місяців вдалося зменшити майже на 20%  особливо тяжких кримінальних правопорушень. У 2013  їх кількість становила  31 правопорушення ,а у  2014 зменшилась до 25 особливо тяжких кримінальних правопорушень.

Протягом поточного року на території міста скоєно три очевидних вбивства. Вжиті  організаційні та практичні заходи дозволили розкриття  вказані особливо тяжкі злочини.

На 20%  зменшилась кількість  спричинених тяжких тілесних ушкоджень. У 2013 році їх кількість становила  9 випадків спричинення тяжких тілесних ушкоджень, з яких два зі смертельними наслідками. У 2014 спостерігалось значне зменшення,  це чотири випадки спричинення тяжких тілесних ушкоджень ,два з яких зі смертельними наслідками.
 
На 67% зменшилась кількість розбійних нападів. У 2013 зафіксовано  шість розбійних нападів. У 2014 році,  трапилось два таких випадки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.