У Рівному висадили 300 тисяч квітів

Торік у Рівному з метою оздоровлення навколишнього середовища в місті значну увагу було приділено збільшенню зелених насаджень хвойних порід, які мають не тільки декоративне значення, а й виділяють фітонциди, що знищують хвороботворні бактерії. Про це розповів міський голова Рівного Володимир Хомко. Так в місті висаджені кипарисовики – 15 шт., туї – 150 шт., ялівці – 250 шт., модрини – 10 шт., тис ягідний – 10 шт. 

На квітниках міста висаджено 339 тис. шт. розсади квітів на суму 1010,0 тис. грн. Зокрема створено квітник із різнобарвних тюльпанів на майдані Незалежності.

На об'єктах благоустрою міста були проведені роботи по поточному ремонту: ремонт і фарбування пляжного обладнання (душові, питні фонтанчики, роздягальні, навіси -„грибки”), металевих сміттєзбірників, турнікетів, бетонної накривочної плити підпірної стінки військових експонатів, флагштоків, фонтанів, дерев'яних лавочок, фарбування бетонних ваз та урн, ремонт дитячих майданчиків. Всього таких робіт було проведено  на суму 67,3 тис. грн.

Ключові слова: 

Коментарі

"Висалили" тобто намазали салом?
Дуже цікаво.
Ваші заголовки це шедеври!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.